TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
SPORTAS

Septynios šalys jau svajoja apie aukso karūną

2009 10 12 0:00
Garbės įvartį Armėnijos ekipai pelniusiam R.Arzumianui (dešinėje) nesmagu matyti pergale besidžiaugiančius ispanus.
AFP/Scanpix nuotrauka

Kelialapius į 2010 metų pasaulio futbolo čempionatą Pietų Afrikos Respublikoje šeštadienį iškovojo Vokietijos, Danijos, Serbijos ir Italijos rinktinės.

Likus vienam turui iki atrankos turnyro pabaigos, šios keturios komandos tapo atrankos grupių nugalėtojomis ir prisidėjo prie jau anksčiau teisę dalyvauti pasaulio čempionate iškovojusių Olandijos, Anglijos bei Ispanijos rinktinių. Beje, penktoje grupėje žaidžianti Ispanijos nacionalinė komanda yra vienintelė, iškovojusi visas 9 pergales. Keturios ekipos - Rusija, Bosnija ir Hercegovina, Prancūzija bei Airija - savo atrankos grupėse užėmė antrąsias vietas ir tęs kovą dėl kelialapio į planetos pirmenybes. Į finalinį 2010 metų pasaulio futbolo čempionato etapą PAR pateks visų devynių Europos atrankos grupių nugalėtojos, o aštuonios geriausios antrąsias vietas užėmusios ekipos dėl likusių keturių kelialapių kovos atkrintamosiose varžybose.

Statistika

Pirmoji grupė

Portugalija - Vengrija 3:0 (1:0). Simao Sabrosa (18 ir 79 min.), Liedsonas (74 min.).

Danija - Švedija 1:0 (0:0). Jakobas Poulsenas (79 min.).

Turnyro lentelė

1.Danija 9 6 3 0 16:4 21

2. Portugalija 9 4 4 1 13:5 16

3. Švedija 9 4 3 2 9:5 15

4. Vengrija 9 4 1 4 9:8 13

5. Albanija 9 1 4 4 5:9 7

6. Malta 9 0 1 8 0:22 1

Izraelis - Moldova 3:1 (1:0). Elyanivas Barda (22 ir 70 min.), Davidas Ben Dayanas (65 min.); Denisas Kalinkovas (90+2 min.).

Graikija - Latvija 5:2 (1:2). Theofanis Gekas (4 min., 47 min. iš 11 m baudinio, 57 ir 90+1 min.), Georgios Samaras (73 min.); Maris Verpakovskis (12 ir 40 min.).

Liuksemburgas - Šveicarija 0:3 (0:3). Philippe Senderosas (6 ir 8 min.), Benjaminas Huggelis (22 min.).

1. Šveicarija 9 6 2 1 18:8 20

2. Graikija 9 5 2 2 18:9 17

3. Izraelis 9 4 3 2 20:10 15

4. Latvija 9 4 2 3 15:13 14

5. Liuksemburgas 9 1 2 6 3:23 5

6. Moldova 9 0 3 6 4:15 3

Trečioji grupė

Slovakija - Slovėnija 0:2 (0:0). Valteris Birsa (56 min.), Nejcas Pečnikas (90+3 min.).

Čekija - Lenkija 2:0 (0:0). Tomašas Nečidas (51 min.), Jaroslavas Plašilas (72 min.).

1. Slovakija 9 6 1 2 21:10 19

2. Slovėnija 9 5 2 2 15:4 17

3. Čekija 9 4 3 2 17:6 15

4. Šiaurės Airija 9 4 2 3 13:9 14

5. Lenkija 9 3 2 4 19:13 11

6. San Marinas 9 0 0 9 1:44 0

Ketvirta grupė

Suomija - Velsas 2:1 (1:1). Roni Porokara (5 min.), Niklas Moisanderis (77 min.); Craigas Bellamy (17 min.).

Rusija - Vokietija 0:1 (0:1). Miroslavas Klose (35 min.); raudona kortelė - Jerome'as Boatengas (Vokietija; 69 min.).

Lichtenšteinas - Azerbaidžanas 0:2 (0:0). Vagifas Džavadovas (56 min.), Elvinas Mammadovas (82 min.).

1. Vokietija 9 8 1 0 25:4 25

2. Rusija 9 7 0 2 18:5 21

3. Suomija 9 5 2 2 13:13 17

4. Velsas 9 3 0 6 7:12 9

5. Azerbaidžanas 9 1 1 7 3:13 4

6. Lichtenšteinas 9 0 2 7 2:21 2

Penkta grupė

Belgija - Turkija 2:0 (1:0). Emile Mpenza (8 ir 83 min.).

Estija - Bosnija ir Hercegovina 0:2 (0:1). Edinas Džeko (32 min.), Vedadas Ibiševičius (62 min.).

Armėnija - Ispanija 1:2 (0:1). Robertas Arzumanianas (58 min.);

Cescas Fabregasas (33 min.), Juanas Mata (64 min. iš 11 m baudinio).

1. Ispanija 9 9 0 0 23:3 27

2. Bosnija 9 6 1 2 23:8 19

3. Turkija 9 3 3 3 11:10 12

4. Belgija 9 3 1 5 13:18 10

5. Estija 9 1 2 6 7:24 5

6. Armėnija 9 1 1 7 6:20 4

Šešta grupė

Ukraina - Anglija 1:0 (1:0). Sergejus Nazarenka (29 min.);

nerealizauotas 11 m baudinys - Andrejus Ševčenka (16 min.); raudona kortelė - Robertas Greenas (Anglija; 14 min.).

Baltarusija - Kazachstanas 4:0 (1:0). Maksimas Bordačiovas (23 min.), Timofejus Kalačiovas (69 ir 90+3 min.), Leonidas Kovelis (86 min.).

1. Anglija 9 8 0 1 31:6 24

2. Ukraina 9 5 3 1 15:6 18

3. Kroatija 9 5 2 2 17:12 17

4. Baltarusija 9 4 1 4 19:11 13

5. Kazachstanas 9 2 0 7 10:27 6

6. Andora 9 0 0 9 3:33 0

Aštunta grupė

Airija - Italija 2:2 (1:1). Glenas Whelanas (8 min.), Seanas St.Ledgeris (87 min.); Mauro Camoranesi (26 min.), Alberto Gilardino (90 min.).

Juodkalnija - Gruzija 2:1 (1:1). Radoslavas Batakas (13 min.), Andrija Delibašičius (78 min.); Vladimiras Dvališvili (45 min.).

Kipras - Bulgarija 4:1 (2:1). Konstantinas Charalampidis (11 ir 20 min.), Michaelas Konstantinou (58 min.), Efstathios Aloneftis (78 min.); Dimitaras Berbatovas (45 min.).

1. Italija 9 6 3 0 15:5 21

2. Airija 9 4 5 0 12:8 17

3. Bulgarija 9 2 5 2 11:11 11

4. Kipras 9 2 3 4 12:13 9

5. Juodkalnija 9 1 5 3 9:14 8

6. Gruzija 9 0 3 6 5:13 3

Devinta grupė

1. Olandija 8 8 0 0 17:2 24

2. Norvegija 8 2 4 2 9:7 10

3. Škotija 8 3 1 4 6:11 10

4. Makedonija 8 2 1 5 5:11 7

5. Islandija 8 1 2 5 7:13 5

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"