Šerbūre krito trečias prancūzas

2014 02 28 17:31
LŽ archyvo nuotrauka

„Challenger“ serijos vyrų teniso turnyre Šerbūre (Prancūzija) 23-ejų Ričardas Berankis (ATP-145) nugalėjo jau trečią prancūzą ir šeštadienį kovos dėl kelialapio į finalą.

Geriausias Lietuvos tenisininkas R.Berankis penktadienį ketvirtfinalyje 3:6, 6:4, 6:4 laimėjo prieš aikštelės šeimininką 20-metį Lucas Pouille (ATP-184) ir žengė į pusfinalį. Ten jo varžovas bus dvikovos tarp slovako Norberto Gombošo (ATP-191) ir Dustino Browno (ATP-104) iš Vokietijos nugalėtojas. Šiame turnyre lietuvis visas pergales iškovojo prieš Prancūzijos žaidėjus: aštuntfinalyje 6:3, 3:6, 6:2 įveikė 31metų Davidą Guezą (ATP-168), o pirmame rate 6:2, 6:2 - 29-erių Gregoire'ą Burquier (ATP-191).

Turnyro prizų fondas - 64 tūkst. eurų. Nugalėtojui atiteks 9200 eurų ir 100 ATP taškų.