Šeši lietuviai pelnė 42 taškus

2007 11 22 0:00

Antradienį FIBA Europos krepšinio taurės turnyre buvo žaidžiamos pirmos antro etapo rungtynės. Per jas šeši lietuviai pelnė 42 taškus.

Didžiausią pergalę iškovojo Kęstučio Šeštoko Tartu "Rock" (Estija) klubas, namie 94:69 (16:19, 24:11, 31:14, 23:25) sutriuškinęs "BK Prostejov" (Čekija) ekipą. Lietuvis nugalėtojams per 19 minučių pelnė 10 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Didesnių problemų neturėtų sukelti atsakomasis susitikimas ir Rolando Alijevo Samaros CSK VVS (Rusija) komandai - ji svečiuose 91:73 (23:16, 21:24, 28:14, 19:19) nugalėjo Lulėjo "Planja Basket" (Švedija) krepšininkus. Įžaidėjas iš Lietuvos per 11 aikštelėje praleistų minučių pelnė 4 taškus.

Nesėkmes patyrė po du lietuvius turinčios komandos: Rolando Jaručio ir Martyno Andriukaičio Čerkasų "Čerkasski mavpy" (Ukraina) ekipa svečiuose 74:90 nusileido Nikosijos APOEL (Kipras) ekipai, o Tautvydo Lydekos ir Tomo Nagio Partų "Olympias" (Graikija) klubas namie 66:80 turėjo pripažinti Permės "Ural-Great" (Rusija) pranašumą. Per 30 ų minučių A.Andriukaitis Čerkasų ekipai pelnė 9 taškus ir

atkovojo 10 kamuolių, o 21 minutę aikštelėje praleidusio R.Jaručio sąskaitoje - 8 taškai ir 5 rezultatyvūs perdavimai. 16 minučių Patrų klube rungtyniavęs T.Nagys į sąskaitą įsirašė 8 taškus, o T.Lydeka per 7 minutes pelnė 3 taškus.