Sezoną pradėjo studentų lyga

2007 10 03 0:00
Universiados čempionas S.Babrauskas (viršuje) pirmosiose LSKL rungtynėse VPU komandai pelnė net 38 taškus.

Pirmadienį ketveriomis rungtynėmis prasidėjo 2007-2008 metų sezono Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) devynių komandų vaikinų pirmosios grupės čempionatas.

Sostinės Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkai namie 91:84 (16:21, 30:22, 19:17, 26:24) nugalėjo daugiausia pergalių per praėjusį reguliarųjį sezoną iškovojusią Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) universiteto komandą iš Kauno.

30 taškų nugalėtojams pelnė Šarūnas Kulevičius, 17 - Alanas Dzeranovas, 11 - Mantas Kibildis. Iš kauniečių sėkmingiausiai žaidė Paulius Beliavičius (27 tšk.; 3-5/7), Martynas Bindza (15 tšk. ir 14 atk. kam.) bei Marius Vansavičius (14 tšk.).

Nesėkmingai lygoje debiutavo Lietuvos krikščioniškojo fondo aukštosios mokyklos (LCC) komanda iš uostamiesčio, sostinėje 67:79 (19:18, 13:21, 19:16, 16:24) turėjusi pripažinti Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) krepšininkų pranašumą. Net 38 taškus nugalėtojams pelnė, 7 kamuolius po krepšiais atkovojo bei 2 perėmė ir 4 rezultatyvius perdavimus atliko Steponas Babrauskas. Per 35 žaidimo minutes jis pataikė 4 tritaškius iš 8, 5 dvitaškius iš 10 bei 16 baudų metimų iš 20. 18 taškų į svečių krepšį pelnė Rolandas Vaičius, 9 - Tadas Šablinskas (14 atk. kam.).

LCC komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Mohammadas Seckas (22 tšk.) ir Evaldas Lengvinas (16).

Kitų ką tik prasidėjusio LSKL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai: Kauno technologijos universitetas (KTU) - Klaipėdos universitetas (KU) 73:81 (21:18, 17:13, 23:22, 12:28); Lietuvos žemės ūkio universitetas (LŽŪU) - Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) 73:69 (12:16, 21:16, 18:17, 12:14, pratęsimas 10:6).