Simona siekė trečio medalio

2009 03 28 0:00
Vakar S.Krupeckaitė užtikrintai pradėjo sprinto varžybas.

Lenkijoje vykstančiame pasaulio dviračių treko čempionate jau du medalius (aukso ir bronzos) pelniusi ir 500 m sprinto rungties pasaulio rekordininke tapusi 26 metų Simona Krupeckaitė vakar siekė trečio medalio.

200 m sprinto kvalifikacinėse varžybose ji užėmė antrąją vietą - 11,134 sek. (vid. greitis - 64,666 km/h). Už lietuvę greitesnė buvo tik olimpinė ir triskart pasaulio čempionė 28-erių britė Victoria Pendleton - 10,971 sek. (vid. greitis - 65,627 km/h).

Šešioliktfinalyje Simona nugalėjo kolumbietę Dianą Marią Garcia Orrego ir aštuntfinalyje lenktyniavo su itale Elisa Frisoni.

Kita lietuvė Gintarė Gaivenytė, ketvirtadienį su S.Krupeckaite komandinėje 500 m sprinto rungtyje iškovojusi bronzą, vakar 200 m sprinto kvalifikacinėse varžybose buvo dvidešimt antra (11,908 sek.) tarp 24 sportininkių, o vėliau šešioliktfinalyje pralaimėjo ukrainietei Liubovei Šulikai.