Simona vėl karaliavo Panevėžyje

2010 10 25 0:00
Rengdamasi Europos pirmenybėms S.Krupeckaitė šalies čempionate vėl neturėjo sau lygių.

Savaitgalį Panevėžyje vykusiame Lietuvos dviračių sporto treko čempionate aukso medalius rinko greičiausia mūsų šalies dviratininkė Simona Krupeckaitė.

Pasaulio treko čempionė ir rekordininkė 27 metų S.Krupeckaitė, kaip ir praėjusiais metais, Lietuvos čempionate laimėjo visas rungtis ir šeštus metus iš eilės tapo absoliučia čempione.

Penktadienį sprinto varžybų kvalifikacijoje Simona pagerino šalies rekordą - 200 metrų nuotolį ji įveikė per 11,14 sekundės. O šeštadienį sprinto varžybų finale ji 2:0 nugalėjo sidabrą pelniusią Viliją Sereikaitę.

Bronzos medalį asmeninėse sprinto lenktynėse iškovojo Gintarė Gaivenytė, mažajame finale 2:0 nugalėjusi Gabrielę Jankutę.

Pirmą aukso medalį S.Krupeckaitė su G.Gaivenyte penktadienį laimėjo komandinėse sprinto varžybose. Jos aplenkė antrojoje vietoje likusią V.Sereikaitės ir G.Lankutės duetą. Bronzos medaliai įteikti Aušrinei Trebaitei ir Vaidai Pilkauskaitei.

Vakar sportininkės rungėsi keirino rungtyje. Čia vėl nenugalima buvo S.Krupeckaitė. Antrąją vietą užėmė G.Gaivenytė, trečiąją - G.Jankutė.

Lietuvos čempionatas Simonai buvo pirmosios naujojo dviračių sporto sezono varžybos. Į jas S.Krupeckaitė, kaip ir kitos mūsų šalies dviratininkės, atvyko iš aukštikalnėse Rusijoje vykusios treniruočių stovyklos.

Lietuvos dviračių sporto federacijos administracijos direktorius Antanas Taučius, komentuodamas šalies pirmenybių rezultatus, pabrėžė, jog stovykla merginoms labai padėjo: "Jos važiuoja greičiau, tad rezultatai labai džiuginantys. Lauksime aukštų rezultatų ir Europos čempionate."

"Šalies pirmenybės rengiamos prieš pat Europos čempionatą, todėl jas vertinu kaip unikalią galimybę dar kartą išbandyti save prieš artėjančias sudėtingas ir svarbias lenktynes", - sakė S.Krupeckaitė.

Šių metų Europos čempionatas vyks lapkričio 5-7 dienomis Lenkijos mieste Pruškove.