Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės etapą J.Kinderis baigė septintas

2014 04 20 16:03
pentathlon.lt nuotrauka

Kinijoje vykusiame šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės III etape Justinas Kinderis užėmė septintąją vietą. Pasaulio čempionas surinko 1414 taškų, o etapo nugalėtoju tapęs rusas Ilja Frolovas - 1474 tšk.

J.Kinderis, tradiciškai, geriausiai pasirodė kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje - buvo ketvirtas. Fechtavimo rungtyje jis liko septintas, plaukimo - 19-as, o jojimo - 29-as.

Lukas Kontrimavičius surinko 1329 taškus ir galutinėje įskaitoje užėmė 29-ąją vietą. Mūsiškis jojimo ir kombinuotoje rungtyse buvo 18-as, plaukimo rungtyje - 29-as, fechtavimo - 32-as.

Pasauulio taurės IV etapas balandžio 30 - gegužės 5 dienomis bus surengtas Vengrijoje.