Slovėnai ir lietuviai dėl ketvirtfinalio jau ramūs

2007 09 10 0:00

F grupėje šeštadienį po pergalę iškovojusios Slovėnijos ir Lietuvos rinktinės jau užsitikrino vietas Europos krepšinio čempionato ketvirtfinalyje.

Slovėnijos rinktinė 66:51 nugalėjo Turkijos ekipą. 13 taškų nugalėtojams šeštadienį pelnė Radoslavas Nesterovičius, o trečiąją nesėkmę patyrusioje Turkijos ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo Hidayetas Turkoglu (17 tšk.). Atkakli kova vyko tik pirmą rungtynių dalį. Po didžiosios pertraukos Slovėnijos ekipa įgijo dviženklę persvarą (50:40).

Praėjusių pirmenybių bronzos medalių laimėtojai Prancūzijos krepšininkai 78:66 nugalėjo Vokietijos ekipą. Rezultatyviausiai iš nugalėtojų žaidė Tony Parkeris, pelnęs 23 taškus. Vokietijos rinktinėje vėl nesulaikomas buvo Dirkas Nowitzkis - 28 taškai. Vokietijos krepšininkams po prancūzų, kurie ketvirtame kėlinyje buvo įgiję 18 taškų pranašumą (69:51), spurto atsigauti nepavyko.

Slovėnija - Turkija 66:51 (20:15, 11:14, 15:11, 20:11). R.Nesterovičius 13, U.Slokaras 12, M.Smodišas 9; H.Turkoglu 17, M.Okuras 14, I.Kutluay 6.

Prancūzija - Vokietija 78:66 (26:20, 21:19, 15:10, 16:17). T.Parkeris 23, F.Pietrusas ir T.Kirksay po 12; D.Nowitzki 28, A.Okulaja 14, S.Hanmannas 8.