Slovėnės pergalė

2013 01 15 7:53
Didžiausiojo slalomo rungties lyderė T.Maze./Reuters/Scanpix nuotrauka

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybose Austrijoje pergalę didžiausiojo slalomo rungtyje pagaliau iškovojo šio sezono lyderė bendrojoje įskaitoje slovėnė Tina Maze.

Ji tapo tik šeštąja moterimi, kuriai pavyko bent po sykį laimėti visose kalnų slidinėjimo rungtyse. Tai buvo 17-oji 29 metų slovėnės pergalė pasaulio taurės etapuose - ji 12 kartų laimėjo didžiojo slalomo varžybas, dusyk triumfavo kombinacijoje bei po kartą nugalėjo greitojo nusileidimo, slalomo ir didžiausiojo slalomo rungtyse. Užvakar trasoje sugaišusi 1:16,55 T.Maze vos 0,04 sek. aplenkė austrę Anną Fenninger ir 0,99 sek. buvo greitesnė už trečiojoje pozicijoje likusią šveicarę Fabiennę Suter.

Pirmąsias dvejas sezono didžiausiojo slalomo varžybas laimėjusi keturiskart pasaulio čempionė amerikietė Lindsay Vonn šįsyk liko ketvirta.

Pasaulio taurės varžybų moterų didžiausiojo slalomo rungties lyderės po 3 etapų (iš 7)

1. L.Vonn (JAV)    250 tšk.

2. T.Maze (Slovėnija)    230

3. J.Mancuso (JAV)    180

4. A.Fenninger (Austrija)    140

5. F.Suter (Šveicarija)    136

Lyderių rikiuotė planetos kalnų slidinėjimo taurės bendrojoje įskaitoje po 19 etapų (iš 36)