Sniego takais

2012 03 09 8:33

Planetos biatlono pirmenybėse Vokietijoje moterų 15 km asmeninėse lenktynėse sėkmingiausiai iš keturių Lietuvos atstovių pasirodžiusi Diana Rasimovičiūtė finišavo 55-a.

Lietuvos biatlono rinktinės lyderė penkis kartus suklydo šaudykloje bei finiše 7 minutes 19,1 sekundės pralaimėjo pasaulio čempionės titulą šioje rungtyje apgynusiai bei vos kartą šaudykloje suklydusiai norvegei Torai Berger. 72-a finiše buvo Natalija Kočergina, Aliona Sabaliauskienė liko 92-a, o Marija Kaznačenko tarp 11 finišavusių dalyvių (startavo 115) tenkinosi 113 pozicija. Vyrų 20 km asmeninėse lenktynėse sėkmingiausiai iš keturių Lietuvos atstovų pasirodęs Tomas Kaukėnas užėmė 74 vietą. Lietuvis keturis kartus suklydo šaudykloje bei finiše 6 minutes 39,2 sekundės pralaimėjo auksą iškovojusiam olimpinių žaidynių sprinto rungties bronzos medalininkui slovėnui Jakovui Fakui. Karolis Dombrovskis finišavo 93-ias, Karolis Zlatkauskas - 104-as, o Aleksandras Lavrinovičius tarp 135 finišavusių biatlonininkų (3 nebaigė distancijos) liko 114-as.