Šokių "Super Grand Prix"

2013 12 10 6:00
WDSF profesionalų lygos "Super Grand Prix" standartinių šokių taurės varžybose antrąją vietą iškovojo D.Vėželis ir L.Chatkevičiūtė. LŽ archyvo nuotrauka

Magdeburge (Vokietija) surengtame Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) profesionalų lygos "Super Grand Prix" standartinių šokių taurės varžybose antrąją vietą iškovojo Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno "Sūkurys”).

Trenerių Jūratės ir Česlovo Norvaišų auklėtiniai finale surinko 200 taškų ir vos 10-čia pralaimėjo nugalėtojų titulą pelniusiems Vokietijos šokėjams Benedetto Ferruggiai ir Claudiai Koehler. Trečiąją vietą teisėjai skyrė 189 taškus surinkusiai Rusijos porai - Jevgenijui Mošeninui ir Annai Oksengojt. Iš viso šiose varžybose konkuravo 21 duetas iš 11 valstybių. Ten pat vykusiose Lotynų Amerikos sportinių šokių "Super Grand Prix" varžybose Valerijaus Osadčenko ir Sandros Kniazevičiūtės duetas pateko į finalą ir užėmė 6 vietą (160 taškų). Pergalę šventė Danijos šokėjai Martino Zanibellato ir Michelle Abildtrup (200 tšk.), antri – rusai Andrejus Zaicevas ir Jelizaveta Čerevičnaja (190 tšk.), treti - Vokietijos atstovai Luca Sergis ir Maria Arces (180). Šiose varžybose dalyvavo 15 porų iš 8 valstybių.