TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
SPORTAS

Specialiosiose olimpinėse žaidynėse JAV startuos trylika Lietuvos atletų

2015 07 24 19:40

Šeštadienį prasidedančiose specialiosiose olimpinėse žaidynėse Los Andžele mūsų šaliai atstovaus trylika atletų.

Komandos vadovai: delegacijos vadovas Zenonas Misiūnas (LSOK prezidentas, Utenos specialiosios mokyklos - daugiafunkcinio centro direktorius), delegacijos vadovo padėjeja Daiva Dabrilienė (Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos direktorė).

Treneriai: lengvosios atletikos komandos vyr. treneris Arūnas Bagdonas (Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus kūno kulturos mokytojas-metodininkas), plaukimo komandos vyr. trenerė Asta Misiūnaitė (Vilniaus specialiosios olimpiados plaukimo klubo vadovė), bočios vyr. treneris Rimvydas Mikučiauskas (Kauno Jono Laužiko specialiosios mokyklos kūno kulturos mokytojas-metodininkas), stalo teniso vyr. treneris Vilius Petrauskas (Jasiuliškių socialinės globos namų direktorius), sunkumų kilnojimo vyr. treneris Jonas Pravilonis (Lietuvos reabilitacinio profesinio rengimo centro direktorius).

Atletai:

Lengvoji atletika:

Rimvydas Kriauzlys (Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos atletas) – 400 m, 800 m, estafetė 4 po 400 m.

Raimondas Vaicekauskas (Šeduvos specialiosios olimpiados klubo atletas) – 200 m, 400 m, estafetė 4 po 400 m.

Rūta Tuskenytė (Utenos specialiosios mokyklos - daugiafunkcinio centro atletė) – 1500 m, 3000 m, estafetė 4 po 400 m.

Aurimas Jasiulionis (Utenos specialiosios mokyklos - daugiafunkcinio centro atletas) -1500 m, 5000 m, estafetė 4 po 400m

Plaukimas:

Julius Rėksnys (Vilniaus specialiosios olimpiados plaukimo klubo atletas) – 25 m krūtine, 50 m krūtine.

Augustė Šerpytytė (Vilniaus specialiosios olimpiados plaukimo klubo atletė) – 25 m laisvuoju stiliumi, 50 m laisvuoju stiliumi.

Kristupas Von Gravrock-Goes (Kauno Jono Laužiko specialiosios mokyklos atletas) – 25 m nugara, 50 m nugara, 50 m krūtine.

Bočia:

Alfredas Šimas (Kauno specialiosios olimpiados klubo atletas)

Julija Vanagaitė (Kauno specialiosios olimpiados klubo atletė)

Stalo tenisas:

Solventa Kapačiauskaitė (Jasiuliškių socialinės globos namų atletė)

Algirdas Uscila (Jasiuliškių socialinės globos namų atletas)

Sunkumų kilnojimas:

Justinas Bladika (Radviliškio profesinio rengimo centro atletas)

Kristina Kirilesku (Radviliškio profesinio rengimo centro atletė).

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"