Sporto žinios

2008 01 26 0:00

R.Berankis laimi

Per ITF serijos teniso turnyrą (prizų fondas - 10 tūkst. JAV dolerių) Floridos valstijoje (JAV) vienetų varžybų aštuntfinalyje septyniolikmetis Ričardas Berankis ketvirtadienį 6:4, 2:0 nugalėjo

dėl traumos pasitraukusį airį Conorą Nilandą (2) ir iškopė į ketvirtfinalį. Dėl vietos pusfinalyje lietuvis kovos su amerikiečiu Alberto Franciu (5), kuris 6:2, 6:4 įveikė šeimininką Toddą Paulą.

I.Dapkutė aštuntfinalyje

ITF jaunių (iki 18 metų) antrosios kategorijos "Copa Graiman 2008" teniso turnyro Ekvadore dvejetų varžybų aštuntfinalyje žais keturiolikmetė iš Šiaulių Iveta Dapkutė poroje su vengre Laura Zsofia Biro. Šis duetas (7) rezultatu 6:0, 6:0 sutriuškino šeimininkes Andreą Narvaez ir Marią Caroliną Tamariz. Aštuntfinalyje jos susitiks su paragvajiete Isabel Robbiani ir argentiniete Arantxa Salut.

Vienetų varžybų pirmajame rate I.Dapkutė 6:1, 3:6, 4:6b pralaimėjo Paragvajaus atstovei Isaurai Enriquei.

Prieš laisvąją programą čiuožėjai - dvylikti

Kroatijos sostinėje vykstančio Europos dailiojo čiuožimo čempionato ledo šokių varžybų originalioje programoje Lietuvos pora Katherine Copely ir Deividas Stagniūnas tarp 15 porų buvo vienuolikti (51,29 balo), o bendrojoje įskaitoje iš keturioliktosios pakilo į dvyliktąją poziciją (80,10). Po privalomojo šokio ir originaliosios programos tebepirmavo Senojo žemyno čempionės titulą ginanti Prancūzijos pora Isabelle Delobel ir Olivier Schoenfeld'as (103,97).

Per 2007 metų Europos čempionatą Varšuvoje (Lenkija) Katherine Copely ir Deividas Stagniūnas buvo aštuoniolikti.

Vyrų varžybose aukso medalį iškovojo čekas Thomas Verneris (232,67), pernai Lenkijoje tapęs vicečmpionu. Sidabras atiteko 2005 ir 2006 metų pasaulio čempionui šveicarui Stephane`ui Lambieliui (225,24 balo), kuris po pirmos varžybų dienos buvo trečias. O praėjusių metų pasaulio ir Europos pirmenybių nugalėtojas prancūzas Brianas Joubert'as (219,45) tenkinosi bronza.