Sprinte lietuviai, deja, nenudžiugino

2013 12 07 8:07
Sprinto rungtyje K.Zlatkauskas (priekyje) iš lietuvių pasirodė geriausiai. Biathlonltu.com nuotrauka

Hochfilzene (Austrija) vykstančio pasaulio biatlono taurės antrojo etapo sprinto lenktynėse iš keturių jose startavusių Lietuvos atletų nė vienas nepateko į pirmąjį penkiasdešimtuką.

Vyrų 10 km sprinte penktadienį lenktyniavo du lietuviai. 67-as finišavo du kartus šaudykloje suklydęs Karolis Zatkauskas - 27:40,1 (2 baudos ratai po 150 m), 68-as distanciją baigė Tomas Kaukėnas – 27:41,1 (3 baudos ratai). Vyrų sprinto nugalėtoju tapo norvegas Larsas Bergeris – 25:02,0 (2 baudos ratai). Antrąją vietą užėmė be neklysdamas šaudęs prancūzas Martinas Fourcade – 25:15,6. Trečias finišavo legendinis Norvegijos biatlonininkas Ole Einaras Bjorndalenas – 25:17,3 (1 baudos ratas). Iš viso finišavo 105 biatlonininkai.

Moterų 7,5 km sprinto lenktynėse Lietuvos atstovė Natalija Kočergina finišavo 73-ia – 25:50,3 (3 baudos ratai). Už komandos draugę gerokai prasčiau šaudžiusi Diana Rasimovičiūtė tarp 107 dalyvių buvo tik 92-a – 26:46,1 (6 baudos ratai). Sprinto rungties nugalėtoja tapo sykį šaudykloje suklydusi šveicarė Selina Gasparin – 23:16,9 (1 baudos ratas). Antrąją ir trečiąją vietas užėmė be klaidų šaudžiusios atitinkamai čekė Veronika Vitkova - 23:18,1 ir rusė Irina Starych – 23:23,3.

Šeštadienį vyks moterų (4x6 km) ir vyrų (4x7,5 km) estafetės. Sekmadienį numatytos moterų (10 km) ir vyrų (12,5 km) persekiojimo varžybos.