LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

Staigmena: „Neptūnas“ namuose palaužė „Žalgirį“

2017 09 28 21:03
lkl.lt nuotrauka

Antroje mačo dalyje Kauno „Žalgirio“ klubą gynyboje uždariusi Klaipėdos „Neptūno“ ekipa „Betsafe-LKL“ čempionate žygiuoja be pralaimėjimų.

Kauniečiai po ilgosios pertraukos pelnė vos 23 taškus ir 64:73 turėjo pripažinti aikštės šeimininkų pranašumą.

Pirmąsias rungtynes prieš buvusią komanda sužaidė Renaldas Seibutis. Gynėjas per 36 aikštėje praleistas minutes pelnė 11 taškų (1/5 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Užtikrintai rungtynes pradėjęs „Žalgiris“ įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo (10:4). Antroje ketvirčio dalyje klaipėdiečiai atrado savo žaidimą, o kėlinį tolimu metimu su sirena baigė A. Butkevičius (22:18). A. Butkevičiaus šou tęsėsi toliau – puolėjas smeigė dar du tritaškius, pridėjo dėjimą ir „Neptūno“ persvara pasiekė dviženklę (30:20). Susiėmę svečiai surengė spurtą 12:1 ir persvėrė rezultatą (32:31), o prieš ilgąją pertrauką švieslentėje degė lygybė – 39:39.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ ir toliau nerado savo žaidimo – per 9 minutes buvo pelnęs vos 3 taškus ir prieš lemiamą ketvirtį atsiliko (47:53). Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ buvo padidinęs atotrūkį iki 13-os taškų (64:51) ir šventė pergalę – 73:64.