Stalo tenisininkai nenuvylė

2013 09 24 18:36

Baltijos šalių stalo teniso čempionate Joniškyje Lietuvos stalo tenisininkai tapo nugalėtojais asmeninėse ir komandinėse varžybose.

Moterų komandiniame turnyre čempionių titulu džiaugėsi Eglė Stuckytė, Auksė Gecevičiūtė ir Lina Martinkė. Lietuvės 3:0 įveikė Latvijos, komandą ir 3:1 - Estijos rinktinę. Estijos ekipa užėmė antrąją vietą, Latvijos moterys liko trečios.

Moterų asmeninėse varžybose triumfavo vilnietė E.Stuckytė. Ji pusfinalyje 4:0 (11:6, 11:7, 11:5, 11:7) nugalėjo estę V.Petrovą, o finale 4:2 (12:10, 7:11, 11:7, 4:11, 11:6, 11:4) – kitą estę K.Latt. Trečiąją vietą užėmė A.Gecevičiūtė.

Vyrų komandinėse varžybose auksą iškovojo lietuviai Arnoldas Domeika, Valdas Martinkus ir Matas Skučas. Mūsų šalies komanda 3:2 įveikė latvius, 3:0 - estus ir 3:0 - antrąją Lietuvos rinktinę. Sidabrą pelnė Estijos rinktinė, bronzą - Latvijos komanda.

Vyrų asmeninėse varžybose čempionu tapo A.Domeika, jis pusfinalyje 4:1 (11:7, 8:11, 11:2, 11:4, 14:12) nugalėjo M.Skučą, o finale 4:3 (8:11, 12:10, 4:11, 11:9, 11:5, 6:11, 11:7) įveikė latvį O.Kartuzovą. Šios Baltijos šalių pirmenybės buvo vienas pasirengimo spalio mėnesį Austrijoje vyksiančiam Europos stalo teniso čempionatui etapų.