Stalo tenisininkės įsiveržė į elitą

2008 10 08 0:00
Į Europos elitą komandai padėjusi prasibrauti R.Paškauskienė finalo mače nebežaidė.

Rusijoje vykstančiame Europos stalo teniso komandiniame čempionate Lietuvos moterų rinktinė, jau užvakar užsitikrinusi vietą pajėgiausių Senojo žemyno komandų elite, antradienį Iššūkio divizione užėmė aštuonioliktąją vietą.

Iššūkio diviziono, kur kovojama dėl 17-32 vietų, pirmadienį pusfinalyje lietuvės 3:1 nugalėjo Graikijos ekipą ir pateko į finalą bei užsitikrino kelialapį į pajėgiausių Senojo žemyno komandų elitą.

Du taškus lietuvėms pelnė Rūta Paškauskienė ir tašką Lina Misikonytė. Antradienį mače dėl Iššūkio diviziono čempionės titulo Lietuvos rinktinė žaidė su Ukrainos komanda, kuri pirmadienį kitame pusfinalyje 3:2 įveikė Turkijos tenisininkes.

Deja, vakar jau be R.Paškauskienės rungtyniavusi Lietuvos komanda finale pralaimėjo 0:3 šio diviziono nugalėtoja tapusiai (17-oji vieta bendrojoje įskaitoje) Ukrainos rinktinei.

Lina Misikonytė 0:3 (8:11, 6:11, 11:13) nusileido Margaritai Pesockai, Eglė Stuckytė 1:3 (11:8, 12:14, 5:11, 3:11) pralaimėjo Tatjanai Soročinskajai, o Ingą Kardauskaitę įveikė Žana Gaponova - 3:0 (11:3, 11:3, 13:11).