Stalo tenisininkų varžybose triumfavo A. Macaitė ir A. Udra

2014 12 22 10:18
Aistė Macaitė. Lietuvos stalo teniso asociacijos nuotrauka

Tradiciškai metų pabaigoje, prieš šventes, gruodžio 20 d. Kaune įvyko Lietuvos stipriausiųjų stalo tenisininkų dvyliktukų varžybos. Lietuvos Top-12 nugalėtojais tapo Aistė Macaitė (Vilnius) ir Alfredas Udra (Klaipėda).

Moterų grupėje nugalėtoja tapo Aistė Macaitė. Finale sportininkė rezultatu 4:1 (6:11, 11:9, 11:4, 11:5, 11:8) nugalėjo vilnietę Eglę Stuckytę. Trečiąją vietą iškovojo klaipėdietė Andzelika Petrauskienė. Sportininkė kovoje dėl trečios vietos rezultatu 3:0 (14:12, 11:7, 11:5) nugalėjo kaunietę Vitaliją Venckutę.

Alfredas Udra tapo nugalėtoju vyrų grupėje. Finale klaipėdietis rezultatu 4:1 (11:8, 8:11, 11:4, 11:8, 12:10) įveikė Matą Vilką (Šilutė). Kęstutis Žeimys (Kybartai) iškovojo trečiąją vietą. Kovoje dėl trečios vietos K. Žeimys rezultatu 3:1 (12:10, 11:4, 12:14, 11:6) įveikė Lietuvos čempioną Arnoldą Domeiką (Mažeikiai).