Stambule - eilinis R.Meilutytės rekordas

2012 12 14 11:52
R.Meilutytė 100 metrų įveikė per per 1 min. 4,69 sek. ir 0,33 sek. pagerino jai pačiai priklausiusį šalies rekordą./AFP/Scanpix nuotrauka

Pagerinusi dar vieną Lietuvos rekordą, Rūta Meilutytė penktadienį pateko į Stambule vykstančio pasaulio čempionato 100 metrų plaukimo krūtine pusfinalį. Atrankos varžybose olimpinė ir pasaulio čempionė buvo greičiausia tarp visų sportininkių.

Kita Lietuvos atstovė Raminta Dvariškytė distanciją nuplaukė per 1 min. 07,97 sek., liko 25-a ir į pusfinalį nepateko.

Stambule vykstančiame pasaulio plaukimo trumpame baseine čempionate dalyvauja dar keturi Lietuvos sportininkai: Vaidotas Blažys, Danas Rapšys, Mindaugas Sadauskas ir Giedrius Titenis.

R.Meilutytės penktadienio vakarą laukia dar vienas finalas - ketvirtadienį 50 metrų plaukimo krūtine rungties aukso medalį iškovojusi sportininkė varžysis dėl 100 metrų kompleksinio plaukimo rungties medalių.