Startavo galingai

2015 04 15 20:55
Justina Mikulskytė ir Akvilė Paražinskaitė. Alinos Ožič (LŽ) nuotrauka

Pergale Federacijos taurės (FedCup) moterų teniso turnyro Europos-Afrikos zonos trečios grupės varžybas Juodkalnijoje pradėjo Lietuvos rinktinė. Trečiadienį per pirmą A grupės mačą Lietuvos tenisininkės be vargo 3:0 nugalėjo Islandijos ekipą.

Vienetų susitikimuose Akvilė Paražinskaitė 6:0, 6:1 įveikė Herą Brynjarsdottir, Lina Stančiūtė 6:1, 6:0 nepaliko vilčių Hjordis Rosai Gudmundsdottir, o dvejetų susitikime A. Paražinskaitės ir L. Stančiūtės duetas visiškai nesulaukė pasipriešinimo iš H. Brynjarsdottir ir H.R. Gudmundsdottir – 6:0, 6:0. Šis mačas truko tik 38 minutes. Šiandien dėl pirmosios vietos A grupėje lietuvės susitiks su Kipro komanda, kuri islandes taip pat nugalėjo 3:0.