Sutriuškintas „Lietuvos rytas“ šiemet lieka be pergalių

2013 01 12 18:12

Vilniaus „Lietuvos ryto“ (5-6) komanda pataikė vos keturis tritaškius iš 21 bandymo, Renaldas Seibutis buvo vienintelis krepšininkas surinkęs dviženklį taškų skaičių, o Dariaus Maskoliūno auklėtiniai patyrė antrą triuškinantį pralaimėjimą iš eilės.

Lietuvos vicečempionai išvykoje 72:89 (14:23, 19:20, 19:29, 20:17) nepasipriešino Samaros „Krasnie Krilya“ (8-3) ekipai ir toliau lieka be pergalių 2013 metais.

Pastarąjį kartą „Lietuvos rytas“ laimėjo praėjusių metų gruodžio 20 dieną, kai nacionalinėse pirmenybėse sutriuškino Panevėžio „Lietkabelį“.

„Lietuvos rytas“ varžovams priešinosi du kėlinius, po kurių komandas teskyrė 8 taškai (35:43). Visgi šeimininkai spurtavo 14:8 ir perėmė iniciatyvą (57:43, 24-ąją min.).

8

Tačiau tai tebuvo Vilniaus komandos košmaro pradžia, kurį sukūrė Viktoras Zaryažka. 20 metų 194 cm ūgio gynėjas antroje trečio kėlinio pusėje smeigė keturis tritaškius ir svečiams daugiau neleido pagalvoti apie pergalę (72:50, 29-ąją min.).

„Lietuvos rytui“ itin nesisekė atakuoti iš toli. Pirmąjį tritaškį sužaidus 28 minutes pataikė Eimantas Bendžius. Iki tol pro šalį skriejo dešimt metimų iš eilės.

Iš viso vilniečiai krepšį iš toli atakavo 21 proc. tikslumu (4/19), kuomet varžovai įmetė kas antrą tritaškį (10/20).

Seibutis vien per pirmą mačo dalį pelnė 15 taškų, o iš viso surinkęs 22, jis sužaidė rezultatyviausią sezono mačą VTB Vieningoje lygoje. Arčiausiai gynėjo buvo 9 taškus pelnęs Bendžius.

„Lietuvos rytui“ šiame mače negalėjo padėti Deividas Dulkys.

„Krasnie Krilya“: Chesteris Simmonsas 20, Viktoras Zaryažka 12 (4/4 trit.), Omaras Thomasas 11, Tautvydas Lydeka 10 (8 atk. kam., 4/4 dvit.).

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 22 (7 rez. perd.), Eimantas Bendžius 9, Mindaugas Katelynas 8, Predragas Samardžiski 7, Nemanja Nedovičius 7.

Kitas rungtynes „Lietuvos rytas“ namuose žais su Kazanės „Uniks“ ekipa, o „Krasnie Krilya“ išvykoje susigrums su „Astana“ komanda.

Pirmąjį tarpusavio susitikimą Vilniuje 81:70 laimėjo šeimininkai.