LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIA

Švedijoje mūsų biatlonininkai dar neįsibėgėjo

SCANPIX NORWAY nuotrauka

Mišrių estafečių rungtimi sekmadienį Švedijoje prasidėjusiame Pasaulio biatlono taurės varžybų (BMW IBU World Cup) pirmame etape Lietuvos komanda - Natalija Kočergina, Marija Kaznačenko, Tomas Kaukėnas ir Karolis Dombrovskis - tarp 23 ekipų finišavo 22-a.

Šioje rungtyje abi moterys turėjo įveikti po 6 km, vyrai - po 7,5 kilometro. Lietuvos biatlonininkų komandai teko šliuožti vieną baudos ratą ir panaudoti 13 papildomų šovinių. Už Lietuvos sportininkų liko tik Didžiosios Britanijos kvartetas. Mišrios estafetės nugalėtojų laurus iškovojo Prancūzijos rinktinė: Anais Bescond, Anais Chevalier, Simonas Fourcade'as ir Martinas Fourcade'as - 1.15:05.5 (0 baudos ratų + 11 papildomų šovinių). Antra finišavo norvegijos komanda - Synnoeve Solemdal, Tirile Eckhoff, Vetle Christiansenas ir Larsas Birkelandas - 1.15:05,7 (1+11). Trečiąja vietą užėmė Vokietijos biatlonininkai Franziska Hildebrand, Franziska Preuss, Arndas Peiferis bei Simonas Schemppas - 1.15:05,7 (0+9).