Švedijoje mūsų biatlonininkai dar neįsibėgėjo

2014 12 01 11:17
SCANPIX NORWAY nuotrauka

Mišrių estafečių rungtimi sekmadienį Švedijoje prasidėjusiame Pasaulio biatlono taurės varžybų (BMW IBU World Cup) pirmame etape Lietuvos komanda - Natalija Kočergina, Marija Kaznačenko, Tomas Kaukėnas ir Karolis Dombrovskis - tarp 23 ekipų finišavo 22-a.

Šioje rungtyje abi moterys turėjo įveikti po 6 km, vyrai - po 7,5 kilometro. Lietuvos biatlonininkų komandai teko šliuožti vieną baudos ratą ir panaudoti 13 papildomų šovinių. Už Lietuvos sportininkų liko tik Didžiosios Britanijos kvartetas. Mišrios estafetės nugalėtojų laurus iškovojo Prancūzijos rinktinė: Anais Bescond, Anais Chevalier, Simonas Fourcade'as ir Martinas Fourcade'as - 1.15:05.5 (0 baudos ratų + 11 papildomų šovinių). Antra finišavo norvegijos komanda - Synnoeve Solemdal, Tirile Eckhoff, Vetle Christiansenas ir Larsas Birkelandas - 1.15:05,7 (1+11). Trečiąja vietą užėmė Vokietijos biatlonininkai Franziska Hildebrand, Franziska Preuss, Arndas Peiferis bei Simonas Schemppas - 1.15:05,7 (0+9).