Šveicarai rungtyniauja pergalingai

2013 05 12 16:05
Šveicarijos ledo ritulininkai iškovojo penkias iš eilės pergales. AFP/Scanpix nuotrauka

Suomijos ir Švedijos sostinėse vykstančiame 77-ajame pasaulio ledo ritulio čempionate penktą pergalę iš eilės iškovojo ir S grupės Stokholme lyderės poziciją susigrąžino Šveicarijos (14 tšk.) rinktinė.

Šveicarai 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) nugalėjo Danijos ledo ritulininkus. Per kitas šios grupės rungtynes turnyro šeimininkė Švedija 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) įveikė Slovėnijos ekipą, o Norvegijos žaidėjai 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) privertė pasiduoti Baltarusijos rinktinę.

S grupė

(rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Slovėnija 6 0 0 1 5 9:23 1

H grupėje Helsinkyje penktą pergalę iškovojo pirmaujanti čempionato šeimininkų (14 tšk.) komanda, ji 7:2 (2:0, 1:0, 4:2) nepasigailėjo Austrijos ekipos. Prieš tai Suomijos ledo ritulininkai 3:2 (1:0, 2:1, 0:1) nugalėjo čempionės titulą ginančią Rusijos rinktinę. Pastarąją iš antrosios vietos grupėje išstūmė olimpinė vicečempionė JAV (12 tšk.) rinktinė, 4:0 (2:0, 0:1, 2:1) įveikusi Prancūzijos ledo ritulininkus. Į penktąją poziciją pakilo Vokietijos (7 tšk.) komanda, 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) privertusi pasiduoti autsaiderę Latvijos (3 taškai) ekipą.

8. Latvija 5 1 0 0 4 9:21 3

Į pasaulio ledo ritulio pirmenybių ketvirtfinalį pateks keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės.