T.Danilevičius - komandos gelbėtojas

2009 06 13 0:00
Per svarbų mačą su "Grosseto" ekipa "Livorno" komandos lyderis buvo T.Danilevičius (dešinėje).

Trečiąją vietą Italijos antrajame (Serie B) futbolo divizione užimantis "Livorno" klubas su Tomu Danilevičiumi atsakomosiose pusfinalio rungtynėse 4:1 (3:1) sutriuškino "Grosseto" komandą ir, atsirevanšavęs už svečiuose patirtą nesėkmę 0:2, tęs kovą dėl kelialapio į šalies elitą (Serie A).

Du įvarčius šiame mače ketvirtadienį įmušė Lietuvos futbolo rinktinės kapitonas T.Danilevičius. Iki 71 minutės žaidęs puolėjas pasižymėjo 45+2 ir 54 minutėmis, jis savo komandai pelnė antrąjį ir ketvirtąjį įvarčius. Be lietuvio, nugalėtojų gretose pasižymėjo Francesco Tavano (25 min.) ir Alessandro Diamantis (51 min.). Beje, pastarasis nerealizavo 11 m baudinio (45+2 min.), o vartininko atmuštą kamuolį į vartus pasiuntė T.Danilevičius. "Grosseto" ekipoje pasižymėjo Marco Sansovinis (34 min.).

Įdomu, jog svečiai rungtynes baigė be keturių iš aikštės pašalintų žaidėjų - raudonosios kortelės buvo parodytos Giuseppei Abruzzesei (45 min.), Agostino Garofalo (65 min.), Gianlucai Greddiui (72 min.) ir Luigiui Consinniui (75 min.).

Lemiamas rungtynes dėl vietos šalies elitinėje lygoje "Livorno" futbolininkai žais su "Brescia" vienuolike, kuri ketvirtadienį atsakomajame susitikime 3:0 (0:0) nugalėjo "Empoli" ekipą. Pirmosios šių komandų pusfinalio rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Anksčiau vietas Serie A čempionate užsitikrino pirmąją ir antrąją vietas Seria B pirmenybėse užėmusios "Bari" ir "Parma" ekipos.