T.Danilevičius nutraukė nemalonią tylą

2009 02 04 0:00
T.Danilevičius nutraukė 19 "sausų" rungtynių seriją.

Lietuvos futbolo rinktinės puolėjas Tomas Danilevičius antrajame Italijos futbolo divizione Serie B pagaliau pelnė pirmąjį sezono įvartį.

Prieš tai T.Danilevičius net po 19 rungtynių iš eilės aikštę paliko nepasižymėjęs. Pirmadienio vakarą lietuvio ekipa "Livorno" 23-iojo turo rungtynėse svečiuose 5:2 (1:1) sutriuškino "Mantova" futbolininkus. Tiesa, šios rungtynės galėjo ir neįvykti - dėl stipraus lietaus Mantovos mieste teisėjai svarstė galimybę jas atšaukti. Vis dėlto mačas nebuvo nukeltas ir žiūrovai, be tikrojo lietaus, aikštėje išvydo ir įvarčių lietų.

T.Danilevičius šiame mače žaidė nuo 69-os minutės, aikštėje pakeitęs Fausto Rossinį, o įvartį jis pelnė 86-ą minutę ir taip įtvirtino savo komandos pranašumą.

"Livorno" legionieriui iš Lietuvos pasižymėti pavyko varžovų padedamam. "Mantova" vartininkas slovėnas Jasminas Handanovičius nesugraibė aukštai skriejusio slidaus kamuolio. T.Danilevičius netrukus perėmė kamuolį ir, grumdamasis su varžovu, iš arti įspyrė pirmąjį savo įvartį šį sezoną.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Francesco Tavano (46 ir 53 min.), po vieną - F.Rossini (6 min.) ir Alessandro Diamanti (59 min.).

Įvarčių autoriai aikštės šeimininkų gretose - Federico Rizzi (27 min.) ir Jaroslavas Sedivecas (88 min.).

Per 23 rungtynes vos kartą pralaimėjęs "Livorno" klubas, turintis 42 taškus, užima antrąją vietą ir tik tašku atsilieka nuo pirmaujančio "Bari". Trečiojoje pozicijoje - "Brescia" (39 tšk.) ekipa.