T. Kaukėnas progresuoja

2015 01 24 6:00
Alinos Ožič (LŽ) nuotrauka

Italijos Antholco kurorte prasidėjo biatlono pasaulio taurės šeštasis etapas.

Vyrų 10 km sprinto lenktynėse nugalėjo be klaidų šaudęs vokietis Simonas Schemppas (23:18,8). Jis 14 sek. aplenkė rusą Jevgenijų Garaničevą (0 klaidų) ir 20,1 sek. - slovėną Jakovą Faką (1). Lietuvos olimpietis Tomas Kaukėnas prašovė du kartus ir nuo nugalėtojo atsilikęs 2 min. 14,1 sek. užėmė 58 vietą. Tai aukščiausia jo užimta vieta šio sezono biatlono pasaulio taurės varžybose. Kartu T. Kaukėnas iškovojo teisę dalyvauti persekiojimo lenktynėse. Kitas Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis šaudydamas padarė 2 klaidas, nuo S. Schemppo atsiliko 3 min. 14,9 sek. ir užėmė 90 vietą tarp 102 dalyvių.