Tarptautinėse lenktynėse - Čilvinaitės ir Navardausko startai

2014 03 12 8:22
aldia.cr

Geriausia Lietuvos dviratininkė Inga Čilvinaitė kartu su savo nauja komanda “RusVelo” ir toliau lenktyniauja kitapus  Atlanto. Vakar Kosta Rikoje startavo daugiadienės dviratininkių lenktynės “Vuelta a El Salvador”. Lenktynės Santa Elena mieste prasidėjo 4,6 km. prologu (trumpa atskiro starto lenktynių distancija).

I.Čilvinaitė kartu su dar trijomis dviratininkėmis prologo distanciją įveikė per 6 minutes ir 32 sekundes (devintas rezultatas) ir nuo nugalėtojos rusės Olgos Zabelinskaya (“RusVelo” ) atsiliko 29 sekundes. Šiandien (trečiadienį) dviratininkių laukia pirmasis etapas iš La Libertado į Nahuizalco kuriame reikės įveikti 95 km.

Prancūzijoje Ramūnas Navardauskas daugiadienių lenktynių “Paris-Nice” trečiame etape finišavo su pagrindine grupe (103-oje vietoje), o komandos sprinteris amerikietis Tyleis Farraras finišavo 11-tas.

Paskutinius kiek daugiau nei keturis kilometrus dviratininkams reikėjo įveikti specialiai šioms lenktynėms atvertoje legendinėje Formulės 1 trasoje “Magny-Cours”. Etapo nugalėtoju tapo vokietis Johnas Degenkolbas iš “Team Giant-Shimano” komandos, kuris tapo ir lenktynių lyderiu bendroje įskaitoje.

Šiandien (trečiadienį) Italijoje prasideda trečios šių metų “WorldTour” lenktynės - “Tirreno-Adriatico”. Septinių etapų lenktynėse startuos ir lietuvis Ignatas Konovalovas (“MTN-Qhubeka”).