Taurės pusfinaliuose virė atkakli kova

2009 04 09 0:00
Po tarpusavio susistumdymo A.Kšanavičius (kairėje) ir I.Bursucas buvo išvaryti iš aikštės.
Nuotrauka: ©"Lietuvos žinios"

Vakar Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyre buvo žaidžiamos pirmosios pusfinalio rungtynės, po kurių nė vienai komandai prieš atsakomąją dvikovą nepavyko įgyti apčiuopiamo pranašumo.

Aštuonis kartus šalies čempionas, šiemet po skandalų su LFF į II lygą pasitraukęs "Kauno" klubas užsibrėžė tikslą antrus metus paeiliui laimėti Lietuvos taurę. Tačiau kauniečiams rimtą iššūkį metė A lygos debiutantai Tauragės "Tauro" futbolininkai.

Namie žaidę kauniečiai nesugebėjo palaužti tauragiškių - rungtynės baigėsi rezultatu 1:1.

"Kaunas" pirmavo, kai įvartį pirmąją antrojo kėlinio minutę įmušė Artūras Rimkevičius. Tačiau jau po keturių minučių "Tauro" legionierius iš Moldovos Iulianas Bursucas tolimu smūgiu rezultatą išlygino.

"Kauniečiai mūsų niekuo nenustebino. Jų žaidime buvo daug kovos, tačiau mes niekuo nenusileidome. Priešingai, galėjome net laimėti, tačiau neišnaudojome kelių gerų progų įmušti",- po rungtynių LŽ sakė "Tauro" žaidžiantysis treneris Eimantas Poderis, šiose rungtynėse kartą pataikęs kamuolį į vartų skersinį.

Antrajame mačo kėlinyje aikštėje užvirė aistros. 65 min. I.Bursucas grubiai sustabdė kaunietį Audrių Kšanavičių. Nuskriaustasis neliko skolingas - smogė moldavui į veidą. Teisėjas Paulius Malžinskas abu futbolininkus tuoj pat išvijo iš aikštės.

Kitame pusfinalyje Marijampolėje kovojo vietos "Sūduva" ir "Šilutė". Pastarąją komandą dvikovos išvakarėse papildė net keturiolika į II lygą pasiųsto Klaipėdos "Atlanto" futbolininkų.

Toks pastiprinimas leido šilutiškiams kaip lygūs su lygiais kovoti prieš "Sūduvą". Vis dėlto suvalkiečiai sugebėjo išplėšti pergalę - 72 min. vienintelį mačo įvartį įmušė Povilas Lukšys.

Atsakomosios dvikovos Tauragėje ir Šilutėje bus žaidžiamos balandžio 22 dieną.

"Kaunas" - "Tauras" 1:1 (0:0). A.Rimkevičius (46); I.Bursucas (50).

"Sūduva" - "Šilutė" 1:0 (0:0). P.Lukšys (72).