LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIA

Tenkinosi vienu medaliu

2010 11 29 0:00

Eindhoveno mieste (Olandija) pasibaigusiame Europos plaukimo trumpuoju taku (25 m) čempionate Lietuvos delegacija iškovojo tik vieną medalį.

Sidabro apdovanojimą, kaip jau rašėme, plaukdamas 200 m nuotolį kompleksiniu būdu iškovojo Vytautas Janušaitis. Lietuvos sportininkas taip pat pateko į 400 ir 100 m kompleksinio plaukimo finalus, tačiau prizinės vietos nepelnė. Vakar 100 m V.Janušaitis nuplaukė per 53,63 sekundės ir liko penktas. Penktadienį 400 m nuotolį mūsiškis įveikė ketvirtas.

Vakar finale plaukė ir dar vienas lietuvis - Edvinas Dautartas kovojo dėl medalio 200 m plaukimo krūtine rungtyje. Sekmadienį Lietuvos atstovas įveikė nuotolį per 2 minutes 9,04 sekundės ir, pagerinęs asmeninį rekordą, užėmė septintąją vietą.

Nepasisekė Lietuvos komandai 4 po 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi estafetėje. Paulius Viktoravičius, Giedrius Titenis, V.Janušaitis ir Matas Andriekus sugaišo 1 minutę 30,80 sekundės ir liko paskutiniai - devinti.