Titulo neapgynė – žirgas nepakluso Laurai

2016 08 20 1:00
Vytauto Dranginio nuotraukos

Šiuolaikinės penkiakovės varžybose Rio de Žaneiro olimpiadoje Lietuvos atstovės liko be medalių.

Londono olimpiados čempionės Lauros Asadauskaitės-Zadneprovskienės viltis sudaužė žirgas vardu „Calgary Z“. Jis nepanoro šokti per kliūtis ir sužlugdė Lietuvos sportininkės viltis kovoti dėl medalių. „Calgary Z“ kelis kartus sustojo ir lietuvė už šią rungtį gavo 0 taškų.

Nors bėgimo ir šaudymo dvikovėje L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė pasirodė gerai, pavyti konkurenčių ji neturėjo net teorinių galimybių. Bendroje įskaitoje lietuvė su 1072 taškais užėmė 31 vietą.

Kita Lietuvos penkiakovininkė, olimpiados debiutantė Ieva Serapinaitė klasifikuota 29-oje vietoje (1183 tšk.).

Olimpine čempione tapo Australijos penkiakovininkė Chloe Esposito (1372), aplenkusi prancūzę Elodie Clouvel (1356) bei lenkę Oktawią Nowacką (1349).

Rusijos pilietybę priėmusi Donata Rišaitė užėmė 12 vietą (1305).