Titulo nesusigrąžino

2010 03 08 0:00
Ž.Savickui nepavyko susigrąžinti stipriausio planetos žmogaus titulo.
LŽ archyvo nuotrauka

Lietuvos galiūnui Žydrūnui Savickui po dvejų metų pertraukos nepavyko laimėti prestižinių varžybų "Arnold's Strongman", savaitgalį surengtų JAV.

Kolambo mieste vykusiame turnyre 34-erių lietuvis turėjo tenkintis antrąja vieta. Ž.Savickas "Arnold's Strongman" varžybas iki šiol jau buvo laimėjęs šešis kartus iš eilės - 2003-2008 metais, o praėjusiais metais turnyre nedalyvavo.

Šiemet nugalėtoju antrus metus iš eilės tapo amerikietis Derekas Poundstone'as. Trečias liko kitas JAV galiūnas Travisas Ortmayeras.

Ketvirtą vietą užėmė rusas Michailas Kokliajevas, penktą - amerikietis Brianas Shaw.

Šiose varžybose dešimt atletų per dvi dienas išbandė jėgas penkiose rungtyse. Po dviejų rungčių Ž.Savickas buvo tik penktas, tačiau vėliau sugebėjo pakilti. Koją jam pakišo akmens kėlimo rungtis, kurioje jis liko septintas.

"Arnold's Strongman" varžybų sumanytojas - legendinis kultūristas ir aktorius, dabartinis Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Schwarzeneggeris. Šias varžybas laimėjęs galiūnas neoficialiai pripažįstamas stipriausiu pasaulio žmogumi.