Toli nuo lyderių

2012 05 29 8:16

Italijoje pasibaigusiose prestižinėse daugiadienėse "Giro d'Italia" dviratininkų lenktynėse "Garmin-Barracuda" ekipos narys Ramūnas Navardauskas tarp 157 finišo liniją kirtusių dviratininkų bendrojoje įskaitoje užėmė 138 vietą.

Po ketvirto ir penkto etapų rožinius lyderio marškinėlius vilkėjęs lietuvis paskutinį 21-ąjį etapą - 31,5 km atskiro starto lenktynes - baigė 23-čias (1:54 pralaimėjo etapo nugalėtojui italui Marco Pinottiui). 2012 metų "Giro d'Italia" lenktynėse triumfavo kanadietis Ryderis Hesjedalas, tapęs pirmuoju Kanados lenktynininku, laimėjusiu šias prestižines lenktynes. R.Hesjedalas sekmadienį etape užėmė šeštąją vietą, bet sugebėjo 47 sekundėmis aplenkti iki šio etapo pirmavusį ir bendroje įskaitoje antrojoje vietoje likusį ispaną Joaquimą Rodriguezą Oliverį, kuris atskiro starto lenktynėse liko 26-as.