Toli nuo lyderių

2013 02 28 6:00
Nuo 10 km lenktynes laimėjusios Norvegijos slidininkės Th.Johaug lietuvės smarkiai atsiliko./Reuters/Scanpix nuotrauka

Italijoje vykstančio pasaulio slidinėjimo čempionato moterų 10 km lenktynėse laisvuoju stiliumi biatlonininkė Diana Rasimovičiūtė  užėmė 45 vietą - 27:43,3.

Ji 2 min. 19,9 sek. pralaimėjo čempione tapusiai norvegei Theresei Johaug. 10,2 sek. nuo nugalėtojos atsiliko ir sidabrą pelnė čempionės titulą gynusi kita Norvegijos slidininkė Marit Bjoergen. Bronza įteikta rusei Julijai Čepalovai, nuo T.Johaug atsilikusiai 30,7 sekundės. Lietuvos biatlonininkė Natalija Kočergina antradienį finišavo 54-a, mūsų slidininkė Ingrida Ardišauskaitė distanciją baigė 72-a tarp 77 klasifikuotų (startavo 78) sportininkių. Visos trys Lietuvos atstovės į pagrindines šios rungties varžybas pateko po sėkmingo pasirodymo kvalifikacijoje.