Tolokai nuo geriausiųjų

2013 02 15 6:01
G.Keinaitė vidutinėje trasoje finišavo 25-a. /Losf.lt nuotrauka

Latvijoje vykstančių Senojo žemyno orientavimosi sporto slidėmis pirmenybių vidutinėje trasoje geriausiai pasirodę lietuviai nepateko į dvidešimtuką.

Šliuoždama 7,4 km su 23 kontroliniais punktais (KP) Gabrielė Keinaitė tarp 38 finišavusiųjų užėmė 25 vietą (55:09). Ji nuo čempionės titulą pelniusios rusės Julijos Tarasenko (40:35) atsiliko beveik 15 minučių. Sidabrą iškovojo kita Rusijos atstovė Anastasija Kravčenko (41:31), bronzą - suomė Mervi Pesu (41:51).

Vyrų vidutinėje trasoje (9,2 km su 26 KP) iš lietuvių greičiausiai distanciją įveikė rinktinės senbuvis Nerijus Šulčys (49:38), jis buvo 26-as tarp 49 finišavusiųjų. Regimantas Kavaliauskas užėmė 38 vietą (55:49), Vitalijus Petrulis - 41-ąją (57:53). Aukso medalį iškovojo norvegas Hansas Jorgenas Kvale (42:39), sidabrą pelnė suomis Staffanas Tunis (42:45), bronzos - rusas Andrejus Lamovas (42:49).