TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
SPORTAS

Trakuose – atkaklios Lietuvos ir Suomijos irkluotojų dvikovos

2016 08 03 15:04
Virgaudo Leknicko nuotrauka

Trakuose įvyko atvirasis 2016 metų Lietuvos irklavimo čempionatas, kuriame nedalyvavo į Rio de Žaneirą išvykę olimpiečiai, tačiau su lietuviai konkursavo sportininkai iš Suomijos bei Rusijos.

Atkakliausia kova dėl čempionų titulo vyko vyrų porinių dviviečių valčių klasėje. Čia Andrius ir Vytas Lapatiukai finale mažiau nei sekunde įveikė Suomijos duetą Antti Kilpelaineną ir Joelį Naukkarineną.

Lietuviai distanciją įveikė per 6 min. 49,63 sek., o suomiai – per 6 min. 50,57 sek.

Susivienijusi ši mūsų irkluotojų ketveriukė tapo ir porinių keturviečių čempionais. Nugalėtojai distanciją įveikė per 6 min. 22,27 sek., o dėl antrosios pozicijos itin atkakliai kovėsi suomiai ir antroji Lietuvos įgula – Karolis Kamarauskas, Giedrius Beliauskas, Mantas Juškevičius ir Julius Lesauskas.

Sidabro medaliai šį kartą atiteko skandinavams, finišavusiems per 6 min. 26,66 sek. Trečiojoje vietoje likusių lietuvių laikas – 6 min. 27,39 sek.

Kitose rungtyse tokios atkaklios kovos tarp prizininkų nevyko. Mažiausias skirtumas tarp jų buvo vyrų vienviečių varžybose, kurias laimėjo Giedrius Bieliauskas, distanciją įveikęs per 7 min. 22,88 sek. Sidabro medalį pelnęs Sigitas Klerauskas 2 km nuirklavo per 7 min. 25,19 sek.

Atvirojo Lietuvos čempionato prizininkai

Lengvo svorio moterų vienvietės

1. Anastasia LEBEDEVA (Rusija) 08:24,55

2. Aura PALMGREN (Suomija) 08:44,12

3. Raminta MORKŪNAITĖ 09:00,38

Lengvo svorio vyrų vienvietės

1. Jurijus PEŠKOVAS (Rusija) 07:32,13

2. Mikko KARPPINENAS (Suomija) 07:45,43

3. Gytis OLEKAS 07:54,11

Lengvo svorio moterų porinės dvivietės

1. Satu HAIKONEN, Aura PALMGREN 08:22,55

2. Ugnė VOBOLEVIČIŪTĖ, Gabrielė MICHAILOVA 08:27,08

3. Monika DAUGIRDAITĖ, Saulė AUKŠTUOLYTĖ 08:38,82

Lengvo svorio vyrų porinės dvivietės

1. Deividas KLUONIS, Lukas DOBROVOLSKIS 07:02,52

2. Gytis OLEKAS, Andrius JAKUBOVSKIS 07:11,05

3. Paulius ČERNEVIČIUS, Povilas LĖCKAS 07:17,23

Lengvo svorio vyrų dvivietės

1. Domantas STANKŪNAS, Dovydas STANKŪNAS 07:27,86

2. Dignas STULPINAS, Tomas PLAUŠKA 07:38,90

3. Rokas BENDŽIUS, Martynas KILNA 09:04,54

Moterų vienvietės

1. Ieva ADOMAVIČIŪTĖ 08:10,27

2. Eglė BEZZUBOVAITĖ 08:44,91

3. Aistė ANDRULEVIČIŪTĖ 09:01,56

Vyrų vienvietės

1. Giedrius BIELIAUSKAS 07:22,88

2. Sigitas KLERAUSKAS 07:25,19

3. Joonas JOUSIMO (Suomija) 07:26,33

Moterų porinės dvivietės

1. Agnė GINEVIČIŪTĖ, Evelina BUTRIMAVIČIŪTĖ 07:50,00

2. Viktorija VAREIKAITĖ, Nomeda LAUKYTĖ 07:58,79

3. Erika OGURCOVA, Diana LIACHOVIČIŪTĖ 08:08,30

Vyrų porinės dvivietės

1. Andrius LAPATIUKAS, Vytas LAPATIUKAS 06:49,63

2. Antti KILPELAINENAS, Joelis NAUKKARINENAS (Suomija) 06:50,57

3. Džiugas NIENIUS, Matas LUKOŠEVIČIUS 06:53,16

Moterų porinės keturvietės

1. Viktorija VAREIKAITĖ, Ieva MEDELINSKAITĖ, Aistė ANDRULEVIČIŪTĖ, Raminta MORKŪNAITĖ 07:11,85

2. Eglė BEZZUBOVAITĖ, Diana LIACHOVIČIŪTĖ, Agnė GINEVIČIŪTĖ, Evelina BUTRIMAVIČIŪTĖ 07:16,29

3. Saulė AUKŠTUOLYTĖ, Ugnė POLIKAUSKAITĖ, Ugnė JUZĖNAITĖ, Gabrielė MICHAILOVA 08:04,70

Vyrų porinės keturvietės

1. Džiugas NIENIUS, Matas LUKOŠEVIČIUS, Andrius LAPATIUKAS, Vytautas LAPATIUKAS 06:22,27

2. Antti KIRJOLA, Joonas JOUSIMO, Antti KILPELAINENAS, Joelis NAUKKARINENAS (Suomija) 06:26,66

3. Karolis KAMARAUSKAS, Giedrius BELIAUSKAS, Mantas JUŠKEVIČIUS, Julius LESAUSKAS 06:27,39

Moterų dvivietės

1. Vytautė URBONAITĖ, Kamilė KRALIKAITĖ 08:38,75

2. Gabija VOGULYTĖ, Gedvilė ČESNAVIČIŪTĖ 08:51,94

3. Agneta JAKAITĖ, Miglė VENSKUTĖ 09:16,80

Vyrų dvivietės

1. Matas JAKUBAUSKAS, Arnas KAZLAUSKAS 07:13,87

2. Valdas VENCKUS, Augustinas JANKEVIČIUS 07:39,50

3. Dignas STULPINAS, Vilius VALAITIS 08:13,74

Moterų keturvietės

1. Renata JAROCKAITĖ, Rusnė DŽIUGYTĖ, Marija MEDELINSKAITĖ, Edvina NEŠUKAITYTĖ 07:24,24

2. Gedvilė ČESNOVIČIŪTĖ, Gabija VOGULYTĖ, Vytautė URBONAITĖ, Kamilė KRALIKAITĖ 07:31,68

3. Dovilė RIMKUTĖ, Gabrielė JUODŽIUKYNAITĖ, Kornelija MULAJEVAITĖ, Erika ČERNEVIČIŪTĖ 08:33,74

Vyrų dvivietės

1. Emilis ABELKIS, Edvardas BABARSKAS, Arturas MURAVJOVAS, Žilvinas VISOCKAS 06:44,95

2. Dovydas STANKŪNAS, Domantas STANKŪNAS, Povilas STANKŪNAS, Titas MASANAUSKAS 06:46,97

3. Dignas STULPINAS, Vilius VALAITIS, Valdas VENCKUS, Augustinas JANKEVIČIUS 07:18,86

Moterų aštuonvietės su vairininku

1. Dovilė RIMKUTĖ, Erika ČERNEVIČIŪTĖ, Renata JAROCKAITĖ, Skaja RINKEVIČIŪTĖ, Kornelija MULAJEVAITĖ, Rusnė DŽIUGYTĖ, Marija MEDELINSKAITĖ, Edvina NEŠUKAITYTĖ, Patricija ŠTRIUPKUTĖ 07:55,82

2. Agneta JAKAITĖ, Miglė VENSKUTĖ, Monika MŪRNIKOVAITĖ, Nomeda KUGELYTĖ, Gustė VAŠKEVIČIŪTĖ, Adelė GUCEVIČIŪTĖ, Viktorija STASELIŪNAITĖ, Gabrielė JUODŽIUKYNAITĖ, Vaiva TAMOŠAITYTĖ 08:35,87

Vyrų aštuonvietės su vairininku

1. Emilis ABELKIS, Žilvinas VISOCKAS, Edvardas BABARSKAS, Tautvydas VAITKŪNAS, Sigitas KLERAUSKAS, Arturas MURAVJOVAS, Žilvinas VASILIAUSKAS, Tomas PLAUSKAS, Juozas GUDELIŪNAS 06:19,67

2. Rokas TRIBIČIUS, Arnas KAZLAUSKAS, Matas JAKUBAUSKAS, Žygimantas DZENIS, Povilas STANKŪNAS, Dovydas STANKŪNAS, Domantas STANKŪNAS, Titas MAŠANAUSKAS, Paulius ANTANAVIČIUS 06:25,17

3. Martynas KILNA, Rokas BENDŽIUS, Aras MIKELIONIS, Valdas VARAŠINSKAS, Augustinas JANKEVIČIUS, Valdas VENCKUS, Vilius VALAITIS, Dignas STULPINAS, Povilas RUBINAS 06:53,62

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"