Trečiasis kėlinys lėmė dar vieną pralaimėjimą

2015 03 04 16:58
hczalgiris.eu nuotrauka

Vilniaus „Žalgirio“ ritulininkai reguliarųjį sezoną užbaigė penktu pralaimėjimu iš eilės, 2:4 pralaimėję „Dmitrovo“ ekipai. Žalgiriečius „nužudė“ trečiasis kėlinys, kuris buvo pralaimėtas rezultatu 0:3. Šis pralaimėjimas lėmė „Žalgirio“ prarastą ketvirtą poziciją Vakarų konferencijoje.

Maskvos srities klubo treneriai šiose rungtynėse leido pailsėti pagrindiniam savo vartininkui Michailui Finaginui, kuriam šįsyk buvo patikėtos administratoriaus pareigos. O jį pakeitęs Vladislavas Djakonovas vaizdo negadino, kelis kartus itin sėkmingai atrėmęs vilniečių metimus.

Kalbant apie „Žalgirio“ vartų sargą Vadimą Miščuką, po dviejų kėlinių atrodė, kad tai bus jo sezono rungtynės. Deja, lemiamame trečiajame kėlinyje kai kuriose situacijose išgelbėti komandos jis nesugebėjo.

O viskas prasidėjo labai gražiai. Sužaidus vos 79 sekundes, įspūdingu metimu iš toli „Žalgirį“ į priekį išvedė Aleksejus Pyrinas.

Šis įvartis davė didžiulį impulsą gražiam ledo rituliui – žaidimas pagreitėjo, komandos kūrė progas, kurios, deja, dažniausiai buvo neišnaudojamos. Tiesa, pirmajame kėlinyje abi ekipos dar apsikeitė taikliais smūgiais ir komandos išėjo ilsėtis vilniečiams pirmaujant 2:1.

Nelabai skyrėsi ir antrasis kėlinys. Ir vėl šiek tiek geriau žaidė aikštės šeimininkai, tačiau įmušti nesisekė. „Dmitrovo“ atsakymas – pavojingos, tačiau irgi nerezultatyvios kontratakos. Žaidimas kiek sulėtėjo, tačiau tai dar nežadėjo liūdnos pabaigos.

O ji atėjo. Po antrosios pertraukos ritulininkai į aikštę išėjo, tarsi, po miego. Dar labiau sulėtėjęs žaidimas palengvino situaciją varžovams, kurie fantastiškais įvarčiais ne tik išlygino rezultatą, tačiau jį persvėrė savo komandos naudai.

Šis pralaimėjimas iš „Žalgirio“ atėmė galimybę užsitikrinti namų aikštės pranašumą pirmajame atkrintamųjų varžybų rate, kuriame teks kautis su „Zelenogrado“ ritulininkais.

Pirmąjį atkrintamųjų varžybų etapą vilniečiai pradės žaisdami savo aikštėje jau kovo 9 dieną. Netrukus prasidės prekyba bilietais.