Trečioji elektrėniškių pergalė Lietuvos ledo ritulio pirmenybėse

2014 10 23 13:22
Oresto Gurevičiaus (LŽ) nuotrauka

Atvirame Lietuvos ledo ritulio čempionate trečią pergalę iš eilės iškovojo bei septynių komandų turnyro vievalde lydere tapo Elektrėnų komanda "Lokiai-Poseidonas" (6 tšk.). Ši svečiuose po atkaklios kovos 7:5 (3:0, 2:4, 2:1) įveikė ketvirtojoje pozicijoje esančius Vilniaus "Ober-Haus" (2 taškai) ledo ritulininkus.

Elektrėnų klubas jau pirmame kėlinyje po Vladimiro Fiščevo (01:52), Valdo Škadausko (17:06) ir Laisvydo Kudrevičiaus (17:51) įvarčių pirmavo 3:0. Antrame kėlinyje Dominykas Škadauskas (25:02) pridėjo dar vieną įvartį ir svečiai patikėjo pergale.

Tačiau dviejų žaidėjų persvarą netrukus išnaudojo Edvinas Stankevičius (26:00), dar vieną įvartį pelnė Ervinas Bazevičius (28:29), ir intriga sugrįžo.

L.Kudrevičius (29:27) trumpam grąžino Elektrėnų klubui trijų įvarčių persvarą, tačiau įsibėgėjusių vilniečių sustabdyti nebepavyko. E.Stankevičius (35:51) ir Dominykas Bisturys (37:05) sušvelnino skirtumą iki minimumo 4:5. Trečiame kėlinyje L.Kudrevičius (47:34) dar kartą pelnė įvartį, o vilniečiai atsakė Dangyro Rimkaus smūgiu (50:18) ir skirtumas išliko minimalus.

"Ober-Haus" komanda viską sugadino dviem pašalinimais priešpaskutinę minutę - Rolandas Aliukonis (58:35) pelnė lemiamą įvartį, ir Elektrėnų klubas šventė sunkią pergalę.

"Ober - Haus" - Lokiai - Poseidonas" 5:7 (0:3, 4:2, 1:2).

"Ober - Haus": E. Stankevičius - 2, E. Bazevičius, D. Bisturys, D. Rimkus - po 1 įvartį.

"Lokiai - Poseidonas": L.Kudrevičius - 3, V. Fiščevas, V. Škadauskas, D. Škadauskas, R. Aliukonis - po 1 įvartį.

Turnyro lentelė

(rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių, pralaimėjimai po baudinių, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)