LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIA

Trečioji elektrėniškių pergalė Lietuvos ledo ritulio pirmenybėse

Oresto Gurevičiaus (LŽ) nuotrauka

Atvirame Lietuvos ledo ritulio čempionate trečią pergalę iš eilės iškovojo bei septynių komandų turnyro vievalde lydere tapo Elektrėnų komanda "Lokiai-Poseidonas" (6 tšk.). Ši svečiuose po atkaklios kovos 7:5 (3:0, 2:4, 2:1) įveikė ketvirtojoje pozicijoje esančius Vilniaus "Ober-Haus" (2 taškai) ledo ritulininkus.

Elektrėnų klubas jau pirmame kėlinyje po Vladimiro Fiščevo (01:52), Valdo Škadausko (17:06) ir Laisvydo Kudrevičiaus (17:51) įvarčių pirmavo 3:0. Antrame kėlinyje Dominykas Škadauskas (25:02) pridėjo dar vieną įvartį ir svečiai patikėjo pergale.

Tačiau dviejų žaidėjų persvarą netrukus išnaudojo Edvinas Stankevičius (26:00), dar vieną įvartį pelnė Ervinas Bazevičius (28:29), ir intriga sugrįžo.

L.Kudrevičius (29:27) trumpam grąžino Elektrėnų klubui trijų įvarčių persvarą, tačiau įsibėgėjusių vilniečių sustabdyti nebepavyko. E.Stankevičius (35:51) ir Dominykas Bisturys (37:05) sušvelnino skirtumą iki minimumo 4:5. Trečiame kėlinyje L.Kudrevičius (47:34) dar kartą pelnė įvartį, o vilniečiai atsakė Dangyro Rimkaus smūgiu (50:18) ir skirtumas išliko minimalus.

"Ober-Haus" komanda viską sugadino dviem pašalinimais priešpaskutinę minutę - Rolandas Aliukonis (58:35) pelnė lemiamą įvartį, ir Elektrėnų klubas šventė sunkią pergalę.

"Ober - Haus" - Lokiai - Poseidonas" 5:7 (0:3, 4:2, 1:2).

"Ober - Haus": E. Stankevičius - 2, E. Bazevičius, D. Bisturys, D. Rimkus - po 1 įvartį.

"Lokiai - Poseidonas": L.Kudrevičius - 3, V. Fiščevas, V. Škadauskas, D. Škadauskas, R. Aliukonis - po 1 įvartį.

Turnyro lentelė

(rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių, pralaimėjimai po baudinių, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)