Trečioji lyderių pergalė

2014 04 23 16:51
Oresto Gurevičiaus (LŽ) nuotrauka

Sostinės „Siemens“ arenoje surengto pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono šešių komandų B grupės varžybose trečia pergale iš eilės trečiadienį džiaugėsi vienvalde turnyro lydere tapusi Lenkijos rinktinė (9 tšk.).

Lenkai 5:1 (0:0, 1:0, 4:1) laimėjo prieš autsaiderę Olandijos komandą. Ši patyrė trečią nesėkmę iš eilės. Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Marcinas Koluszas (25:52), Aronas Chmielewskis (44:18), Marekas Strzyzowskis (44:28), Tomaszas Malasinskis (55:59) ir Mikolajus Lopuskis (59:50).

Varžovų komandai garbės įvartį pelnė Jordy van Oorschotas (57:38).

16.30 val. prasidėjo Kroatijos ir Rumunijos rungtynės, o šį vakarą 20 val. Lietuvos ledo ritulininkai stos prieš Didžiosios Britanijos rinktinę.

Pirmąją vietą turnyre užėmusi komanda keliaus į I diviziono A grupę, o prasčiausiai pasirodžiusi ekipa iškris į II divizioną.

I diviziono B grupės lentelė (rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lenkija 3 3 0 0 0 15:3 9
2. Kroatija 2 2 0 0 0 8:0 6
3. Lietuva 2 1 0 0 1 6:3 3
4. Didžioji Britanija 2 1 0 0 1 4:5 3
5. Rumunija 2 0 0 0 2 1:11 0
6. Nyderlandai 3 0 0 0 3 1:13 0