TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
SPORTAS

Trečiosios "Arvi" ir "Laisvės" pergalės

2007 10 30 0:00

Trečiąsias pergales iš eilės penkiolikos ekipų Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) reguliariajame sezone iškovojo Marijampolės "Arvi" ir Kauno "Laisvės" ekipos.

Marijampolietės sekmadienį Latvijos sostinėje 71:60 (28:13, 10:16, 18:16, 15:15) nugalėjo Rygos "Avantis-Turiba" (2 pergalės ir 2 pralaimėjimai) krepšininkes.

13 taškų nugalėtojoms pelnė Ligita Kinkevičienė, po 12 - Aurimė Rinkevičiūtė ir Keisha Moore.

"Laisvės" krepšininkės sekmadienį Estijos sostinėje 81:60 (22:11, 14:8, 23:17, 22:24) sutriuškino Talino TLU-VOLTA (1 pergalė ir 2 pralaimėjimai) komandą.

20 taškų į aikštelės šeimininkių krepšį įmetė Jolanta Marmienė, 13 - Jovita Jutelytė, 11 - Ilona Nikonovaitė.

Vienvaldžiu lygos lyderiu tapo Borisovo "Berezina-RCOR" (4/1) klubas iš Baltarusijos, sekmadienį Ukrainoje 98:90 (23:24, 20:11, 21:18, 34:37) įveikęs Južnoukrainsko "Olimp-NAEK" (2/3) ekipą.

Kitų Baltijos moterų krepšinio lygos reguliariojo sezono antrojo rato rezultatai:

Talino TLU-VOLTA - Klaipėdos "Lemminkainen" 73:70 (22:24, 11:12, 21:20, 19:14), Rygos "RS TTT Rapa" - Lietuvos jaunių rinktinė 86:67 (17:15, 25:17, 22:21, 22:14), Atyrau "Barsy" (Kazachstanas) - Gardino "Olimpia" (Baltarusija) 68:90 (22:18, 12:19, 19:24, 15:29), Kijevo TIM-SCUF (Ukraina) - "BC Minsk-2006" (Baltarusija) 114:62 (28:12, 35:15, 28:21, 23:14), "Tallinna Living" - Klaipėdos "Lemminkainen" 82:71 (26:16, 22:21, 22:21, 12:13).

Čempionato lentelė (pergalės, pralaimėjimai, taškai):

1. "Berezina-RCOR" (Baltarusija) 4 1 9

2. TIM-SCUF (Ukraina) 4 0 8

3. "BC Minsk-2006" (Baltarusija) 3 2 8

4. "Cesis" (Latvija) 3 1 7

5. "Olimp-NAEK" (Ukraina) 2 3 7

6. "Laisvė" (Lietuva) 3 0 6

7. "Arvi" (Lietuva) 3 0 6

8. "Avantis-Turiba" (Latvija) 2 2 6

9. "Olimpia" (Baltarusija) 1 4 6

10. "Tallinna Living" (Estija) 2 1 5

11. "RS TTT Rapa" (Latvija) 1 3 5

12. TLU-VOLTA (Estija) 1 2 4

13. "Barsy" (Kazachstanas) 0 4 4

14. "Lemminkainen" (Lietuva) 0 3 3

15. Lietuvos jaunių rinktinė 0 3 3

Šešios geriausios reguliariojo sezono komandos pateks į čempionato pusfinalio etapą, kuriame rungtyniaus ir daugkartinė BWBL čempionė Vilniaus TEO komanda bei Rygos TTT klubas.

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"