Trisdešimtuke finišavusi B. Virbalytė-Dimšienė: Rezultatas tragiškas

2016 08 20 9:16
Brigita Virbalytė-Dimšienė Alfredo Pliadžio nuotrauka

Praėjusiais metais pasaulio čempionate sportinio ėjimo 20 km septintąją vietą iškovojusi Brigita Virbalytė-Dimšienė Rio de Žaneire liko 29-ta, nuotolį įveikusi per 1 val. 35 min. 11 sek.

„Viskas buvo sunku. Nuo pat pradžių. Stebėjau, kaip varžovės, kurios yra silpnesnės, mane lenkia. Nežinau, kada taip lėtai ėjau. Manęs netenkina nei vieta, nei rezultatas, kuris yra tragiškas. Ir dėl to kaltinu tik save“, – po finišo olimpinių žaidynių 20 km distancijoje kalbėjo 31 metų Brigita Virbalytė-Dimšienė.

56-ąją vietą tarp 74 startavusių ėjikių užėmė olimpinių žaidynių debiutantė Živilė Vaiciukevičiūtė. Ji 20 km įveikė per 1 val. 41 min. 28 sek. Asmeninis šios 20 metų sportininkės rekordas – 1 val. 35 min. 33 sek.

Vos prasidėjus lenktynėms iš trasos pasitraukė 33 metų Neringa Aidietytė. Ją sustabdė skausmas – sportininkei atsinaujino šlaunies raumens trauma. Prieš ketverius metus Londone ši ėjikė užėmė 38-ąją vietą. B.Virbalytė-Dimšienė Londome buvo 25-ta.

Olimpine čempione tapo kinė Liu Hong (1 val. 28 min. 35 sek.). Sidabrą iškovojo meksikietė Maria Guadalupe Gonzalez (1 val. 28 min. 37 sek.), bronzą – dar viena Kinijos ėjikė Lu Xiuzhi (1 val. 28 min. 42 sek.).