LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

Triuškinanti „Energijos“ pergalė

R.Mikalkevičiūtės nuotrauka

Antrose iš eilės rungtynėse Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai nugalėjo „HK Lida2” klubą. Šįkart aikštės šeimininkai sutriuškino varžovus rezultatu 10 – 2 (4:0, 2:2, 4:0).

Nesustabdomas trečiajame kėlinyje buvo vienas rezultatyviausių visos lygos žaidėjas Paulius Gintautas mažiau nei per 7 – es minutes įmušęs tris įvarčius. Puolėjas dar pridėjo du rezultatyvius perdavimus.

Šiandienos rungtynės prasidėjo aktyviai ir baigėsi aktyviai. Elektrėniškiai į aikštę išėjo nusiteikę tik pergalei ir varžovui tuo neleido suabejoti.

Rungtynes vartuose pradėjo Donatas Žukovas, o nuo susitikimo vidurio jį pakeitė jaunasis vartų sargas Artūras Pavliukovas. Vartininko debiutas nekartą buvo palydėtas žiūrovų ovacijomis.

Elektrėnų „Energijai“ 3 įvarčius pelnė Paulius Gintautas (50:30, 53:10 ir 56:26 min.), po 2 kartus pasižymėjo Dovydas Kulevičius (1:12 ir 20:59) ir Andrius Židkovas (8:51 ir 28:36), dar po įvartš pridėjo Dominykas Bisturys (8:02), Artūras Katulis (13:24), bei Lukas Vėželis (57:56).

Lietuvos klubas (82 tšk.) po šios pergalės pakilo į 3-ią vietą, o „HK Lida2“ (10 tšk.) lieka paskutinė – 13-a. Lietuvos čempionai už

Artimiausios rungtynės namuose „Energija“ žais sausio 27-28 dienomis prieš „Raubiči97” užimančius 11 – ą vietą čempionate (35 tšk.). Elektrėnų klubas kviečia visus norinčius į areną ir dovanoja nemokamą įėjimą.