Trumpai

2010 10 18 0:00

A lygoje

Po dviejų savaičių pertraukos vakar tęsėsi Lietuvos futbolo A lygos pirmenybės. 29 turo rungtynėse įtikinamą pergalę iškovojo Vilniaus "Žalgiris" (51 tšk.), namie 3:0 įveikęs Kauno "Atletą" (-1 tšk.). Įvarčius nugalėtojams pelnė Nerijus Astrauskas (19 min.), Artūras Jeršovas (40 min. iš 11 m) ir Andrejus Nagumanovas (44 min.).

Rungtynės uostamiestyje tarp "Klaipėdos" (11 tšk.) ir Pakruojo "Kruojos" (28 tšk.) komandų baigėsi lygiosiomis - 1:1. Svečiai pirmavo po Tautvydo Švelnos įvarčio 32 minutę, bet 63 minutę Povilas Šarūnas rezultatą išlygino.

Staigmena užfiksuota Marijampolėje, kur "Sūduvos" komanda (52 tšk.) 0:1 pralaimėjo "Šiauliams" (35 tšk.). Pergalingą įvartį šiauliečiams paskutinę minutę pelnė legionierius iš Latvijos Igoris Kozlovas. Paskutines turo rungtynes lyderis Panevėžio "Ekranas" (57 tšk.) žaidė su Gargždų "Banga" (30 tšk.).

Pagerino rekordą

Italijos mieste Bergame vykusiose tarptautinėse sportinio ėjimo varžybose lietuvė Brigita Virbalytė tapo nugalėtoja ir pagerino Lietuvos rekordą. 25 metų sportininkė iš Alytaus 50 kilometrų distanciją įveikė per 4 val. 25 min. ir 20 sekundžių.

Pirmauja vilniečiai

Savaitgalį sužaistos likusios Lietuvos rankinio lygos (LRL) pirmenybių 4-ojo turo rungtynės. "HC Vilnius" rankininkai išvykoje nugalėjo Kauno "Lūšies" komandą - 35:23. Panevėžio "HC Grifas" savo aikštėje įveikė Varėnos "Ūlą" 27:19, o Šiaulių "Universitetas-Diringa" išvykoje 32:30 nugalėjo "HC Utena" komandą.

Po 4 turų čempionate pirmauja Vilniaus "VHC Šviesa" (8 tšk.), lenkianti Klaipėdos "Žemaitijos Dragūną", "Lūšį" ir Kauno "Granitą-Gają-Karį" (po 6 tšk.). Toliau rikiuojasi "HC Vilnius", "HC Grifas" (4 tšk.), Alytaus "Almeida-Stronglasas", "Universitetas-Diringa", ir Varėnos "Ūla" (2 tšk.). Taškų neturi "HC Utena".

Savaitgalį vyko ir rankinio Baltijos lygos susitikimai. "VHC Šviesa" išvykoje 33:30 nugalėjo Rygos "LSPA" rankininkus, o "Žemaitijos Dragūno" taip pat svečiuose 34:28 nugalėjo Dobelės "Tena" komandą.

"Energijos" nesėkmės

Atvirajame Latvijos ledo ritulio čempionate du skaudžius pralaimėjimus patyrė Elektrėnų "Energija-Orakulas". Elektrėniškiai svečiuose 1:9 ir 5:9 pralaimėjo Ozolniekų "Monarch" komandai.

Po 8 rungtynių "Energija-Orakulas" turi 5 taškus ir 9 komandų turnyre žengia 7 vietoje. Čempionate pirmauja Liepojos "Metalurgs" antroji komanda (19 tšk.).