Trumpos naujienos

2006 06 06 0:00

Lietuvis - čempionas.

Kauno "Titano" klubo kovotojas Romualdas Klimavičius tapo Europos Muai Thai profesionalų bokso čempionu pagal WBC (pasaulinio bokso kongreso) versiją. Diuseldorfe vykusioje kovoje dėl čempiono diržo svorio kategorijoje iki 70 kg Klimavičius jau per antrąjį raundą įrodė savo pranašumą prieš vokietį Denisą Schneidmillerį. Turnyro metu vykusiose parodomosiose kovose pergalę iškovojo Edvardas Norkeliūnas (iki 75 kg), antrajame raunde nugalėjęs kitą Vokietijos atletą Kai'ų Tschallenerį. Kiti Lietuvos kovotojai - Dovydas Gasiūnas (iki 67 kg), Marius Bužinskas (iki 72 kg) ir Mindaugas Sakalauskas (iki 91 kg) - patyrė nesėkmes.

Nugalėjo lietuviai.

Latvijoje vykusiose Baltijos šalių orientavimosi sporto pirmenybėse sėkmė lydėjo Lietuvos atstovus. Jie nugalėtojais tapo komandų įskaitoje. Ilgojoje trasoje (15,21 km) tarp vyrų nugalėjo Simonas Krėpšta iš Kauno klubo "Takas". Laimėtojo laikas - 1, 29, 27 val. Moterų ilgosios distancijos (7,19 km) Baltijos šalių čempione tapo Sandra Paužaitė iš Alytaus "Dainavos". Merginų jaunimo grupėje visas prizines vietas užėmė lietuvės - Rasa Ptašekaitė ("Sakas"), Jūratė Rūkaitė ("Dainava") bei Skaistė Sidaravičiūtė ("Takas").

Trys pergalės.

Austrijoje vykusiose tradicinėse jaunių (iki 20 metų) "Olympic Meeting" tarptautinėse lengvaatlečių varžybose puikiai startavo trys Lietuvos sportininkai. Viktorija Barvičiūtė laimėjo ieties metimo (44,70 m) rungtį. Ji pasiekė naują Lietuvos septyniolikmečių rekordą. Antrąją bei trečiąją vietas užėmė vokietės Nicola Leidl (44,07 m) ir Marina Kruse (36,28 m). Artūras Gurklys buvo pirmas rutulio stūmimo (18,84 m) varžybose, aplenkęs ukrainietį Dmitrijų Savickij (18,06 m) bei vengrą Tamašą Szekerešą (15,00 m). Kristina Jasinskaitė greičiausiai nubėgo 800 m distanciją (2:18,46). Antra šioje rungtyje buvo austrė Dominique Audifax (2:21,73), trečia - kita lietuvaitė Gintarė Daigoriūtė (2:26,58).

Paaiškėjo čempionai.

Vilniuje paaiškėjo 2006 metų Lietuvos jaunimo šimtalangių šaškių pirmenybių nugalėtojai bei prizininkai. Vaikinų turnyrą (6 dalyviai) laimėjo vilnietis Lukas Vengelis (8 taškai), aplenkęs kitus du sostinės atstovus - Albertą Kovalevskį (7) bei Olegą Vilčinskį (6). Žaibo turnyro nugalėtoju tapo vilnietis Marius Šidla (7). Keturių merginų čempionate pirmoji vieta atiteko vilnietei Veronikai Vilčinskai (10), antra buvo kaunietė Milda Kasputytė (8), trečia - kita sostinės atstovė Ieva Bužinskaitė (5). Vilčinska surinkusi 10 taškų laimėjo ir merginų žaibo turnyrą.

Paskutiniai.

Graikijos sostinėje pasibaigusiame šešių komandų Europos vyrų žolės riedulio čempionų taurės CII diviziono turnyre Lietuvos čempionas Vilniaus "Ardo-Rudaminos" klubas mačą dėl penktosios vietos 1:2 pralaimėjo Kipro ESOBGA ekipai.