Trumpos naujienos

2006 07 03 0:00

Pučinskaitė - ketvirta.

Italijoje prasidėjo moterų "Giro d'Italia" daugiadienės dviratininkių lenktynės. Savaitgalį pirmajame etape "Nobili Rubinetterie" ekipos narė Edita Pučinskaitė finišavo ketvirta, o antrajame buvo 11-a. Bendroje įskaitoje lietuvė po dviejų etapų buvo ketvirta ir 14 sek. atsiliko nuo lyderės šveicarės Nicole Brandli.

"Tour de France".

Prancūzijoje prasidėjo prestižinės "Tour de France" dviratininkų lenktynės. Varžybų prologą - 7,1 km pavienio starto lenktynes - laimėjo bei lyderiu tarp 176 dviratininkų tapo norvegas Thoras Hushovdas, distanciją jis įveikė per 8 minutes ir 17 sekundžių. Antrąją bei trečiąją vietas užėmė du JAV dviratininkai - George'as Hincapie bei Davidas Zabriskie.

Williams titulo neapgins.

Anglijoje vykstančiame Vimbldono teniso turnyre moterų varžybų nugalėtojos titulą gynusi šeštoji turnyro raketė amerikietė Venus Williams šeštadienį šešioliktfinalio mačą 6:7 (8:10), 6:4, 4:6 pralaimėjo 26-ajai pagal reitingą serbei Jelenai Jankovič. Penktoji pagal skirstymą rusė Svetlana Kuznecova 6:3, 2:6, 3:6 pralaimėjo 24-ajai turnyro raketei Kinijos tenisininkei Li Na, o 12-oji raketė šveicarė Martina Hingis nusileido japonei Ai Sugiyamai (18) 5:7, 6:3, 4:6.

Įdomesni vyrų turnyro rezultatai: Murray (D.Britanija) - 3-Roddickas (JAV) 7:6 (7:4), 6:4, 6:4; 2-Nadalis (Ispanija) - 25-Agassi (JAV) 7:6 (7:5), 6:2, 6:4; 23-Ferreras (Ispanija) - 10-Gonzalezas (Čilė) 4:6, 2:6, 6:2, 6:3, 6:4; 27-Tursunovas (Rusija) - 5-Ljubičičius (Kroatija) 5:7, 4:6, 6:1, 7:6 (8:6), 6:2.