Trumpos naujienos

2006 07 05 0:00

Pučinskaitė - trečia.

Italijoje vykstančių "Giro d'Italia" daugiadienių dviratininkių lenktynių ketvirtajame etape ketvirtąją vietą užėmė ir į trečiąją poziciją bendrojoje įskaitoje pakilo "Nobili Rubinetterie" komandos narė Edita Pučinskaitė. 130 km Lietuvos dviratininkė pirmadienį įveikė per 3 valandas 43 minutes ir 48 sekundes, ji finišavo kartu su antrąjį etapą iš eilės laimėjusia ir lydere bendrojoje įskaitoje tapusia ruse Olga Sliusareva. Bendrojoje įskaitoje Pučinskaitė lyderei pralaimi 22 sekundėmis.

Petrenka - Latvijoje.

Pernykščio Latvijos futbolo čempiono Liepojos "Metalurgs" klubo treneris Benjaminas Zelkevičius pasikvietė dar vieną Lietuvos futbolininką - Vadimą Petrenką. 32 metų saugas šį sezoną atstovavo "Šilutės" komandai. "Metalurgs" jau turėjo keturis lietuvius: Darių Miceiką, Tomą Tamošauską, Mindaugą Kaloną ir Nerijų Astrauską.

Norvegas - vėl pirmas.

Prestižinių daugiadienių "Tour de France" dviratininkų lenktynių antrąjį etapą pirmadienį Liuksemburge laimėjo australas Robbie McEwenas, jis 228,5 km nuvažiavo per 5 valandas 36 minutes ir 14 sekundžių. Finišuodamas jis akimirka aplenkė etapo prizininkais tapusius belgą Tomą Booneną ir prologo nugalėtoją bei lyderio poziciją bendrojoje įskaitoje susigrąžinusį norvegą Thorą Hushovdą. Hushovdas penkiomis sekundėmis lenkia Booneną ir aštuoniomis - McEweną.

Lemiamos kovos.

Vimbldono teniso turnyre prasidėjo moterų vienetų varžybų ketvirtfinalio mačai. Pirmąja pusfinalio dalyve tapo rusė Marija Šarapova, ji 6:1, 6:4 įveikė tautietę Jeleną Dementjevą. Pusfinalyje žais ir trečia pagal skirstymą belgė Justine Henin-Hardenne, kuri 6:4, 6:4 įveikė prancūzę Severine Bremond.