Trumpos naujienos

2006 08 01 0:00

Laimėjo "bronzą".

Graikijoje pasibaigusiame baidarių ir kanojų irklavimo Europos jaunių bei jaunimo čempionate bronzos medalius iškovojo Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis. Jaunimo (iki 23 metų) čempionato finale startavę Labuckas ir Gadeikis 500 m distanciją dviviete kanoja įveikė per 1 minutę 43,943 skundės ir tik 1,050 sekundės atsiliko nuo Senojo žemyno čempionais tapusių rusų Nikolajaus Lipkino ir Iljos Štokalovo (1:42,893). Sidabro medaliai atiteko Vengrijos (1:42, 923) irkluotojams.

Tik 0,192 sekundės iki medalio pritrūko dvivietę baidarę irklavusiems Andrejui Radzevičiui ir Justui Vaičiuliui (1:34,067), kurie finale finišavo ketvirti. Lietuviai 500 m distancijoje nusileido tik čempionais tapusiems vengrams (1:32,873) Martonui Sikui ir Attilai Csamango bei prizines vietas iškovojusiems Lenkijos (1:33,827) ir Portugalijos (1:33,875) duetams.

9-12 vietos.

Slovakijoje pasibaigusiame Europos jaunių (iki 18 metų) paplūdimio tinklinio čempionate geriausiai iš lietuvių sekėsi Mantvydui Šukliui ir Gediminui Guntarskiui. Jie pateko į pagrindinį finalą ir pasidalijo 9-12 vietas. Dviejų minusų sistema vykstančio pagrindinio turnyro aštuntfinalyje Šuklys ir Guntarskis atkaklioje 54 minutes trukusioje kovoje 2:1 (18:21, 21:19, 17:15) įveikė baltarusius, tačiau ketvirtfinalyje po 51 minutę trukusio mačo 0:2 (27:29, 16:21) nusileido Latvijos duetui, o paguodos turnyre dėl 9-12 vietų po 53 minutes trukusios kovos 1:2 (21;16, 14:21, 12:15) turėjo pripažinti austrų pranašumą. Turnyre dėl 17-24 vietų rungtyniavę Vitalijus Galinskis ir Tomas Vilimas pradžioje 0:2 (12:21, 14:21) pralaimėjo Rusijos duetui, o vėliau, iškovoję dvi pergales - 2:1 (21:23, 21:13, 15:10) prieš žydus ir 2:1 (21:14, 19;21, 15:11) prieš slovakus, per dvikovą dėl 17-20 vietų vėl susitiko su Rusijos tinklininkais ir pralaimėję 0:2 (12:21, 14:21) su norvegais pasidalijo 20 ir 21 vietas. Prasčiausiai sekėsi Lietuvos merginoms. Jos pasidalijo 21 ir 22 vietas tarp 24 komandų.

Toli nuo lyderių.

Pasaulio šaudymo čempionate lietuviai liko toli nuo lyderių. Vyrų varžybose iš 50 metrų nuotolio šaudydamas graižtviniu šautuvu iš trijų pozicijų Rimvydas Spėčius surinko 1129 taškus ir kvalifikacinėse varžybose liko 39-as savo grupėje, o bendrojoje įskaitoje užėmė tik 77-ąją vietą tarp 99 dalyvių. Jaunių varžybose šioje rungtyje startavę Karolis Girulis (1131 tšk.) ir Mantas Stankevičius (1104 taškai) užėmė atitinkamai 30-ąją ir 62-ąją vietas tarp 65 dalyvių.

Nauji "Vėtros" puolėjai.

Vilniaus "Vėtros" futbolo klubą papildė dar vienas puolėjas. Su 31 metų Egidijumi Juška, pastaruoju metu atstovavusiu Azerbaidžano "Karabach" komandai, pasirašytas vienų metų kontraktas. LŽ jau skelbė, kad "Vėtros" ekipoje per šeštadienio A lygos rungtynes su "Vilniaus" komanda jau debiutavo puolėjas iš Slovėnijos Maksutas Azizi.