Trumpos naujienos

2006 08 14 0:00

Leleivytė - pasaulio jaunių čempionė.

Rasa Leleivytė tapo pasaulio jaunių (iki 18 metų) dviračių sporto pirmenybių nugalėtoja grupinėse lenktynėse. 18 metų Leleivytė 68 km distanciją numynė per 2 valandas 1 minutę 16 sekundžių ir finišo spurtu aplenkė prizininkėmis tapusias itales Mariną Romoli bei Eleonorą Patuzzo.

46 sekundes pasaulio čempionei pralaimėjusioje grupėje finišavo kitos trys Lietuvos dviratininkės - Aušrinė Trebaitė buvo 23-ia, Edita Janeliūnaitė užėmė 32-ąją, Roberta Pilkauskaitė - 33-iąją vietą tarp 78 finišavusių (startavo 83) sportininkių.

Apmaudi nesėkmė.

Lietuvos rinktinė nepateko į Slovakijoje vykstančio Europos jaunių merginų (iki 16 metų) krepšinio čempionato finalą. Šeštadienį turnyro pusfinalyje Lietuvos šešiolikmetės tik rungtynių pabaigoje 52:54 (12:8, 16:8, 11:17, 13:21) nusileido Ispanijos komandai ir vakar vakarą dėl trečiosios vietos kovojo su serbėmis. Lietuvos ekipoje šeštadienį pasižymėjo Giedrė Paugaitė (18 taškų, 11 atkovotų kamuolių) ir Aurimė Rinkevičiūtė (16 taškų).

Vaikinų nesėkmės.

Ispanijoje vykstančiame Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų krepšinio čempionate Lietuvos vaikinai penktadienį 94:73 (26:24, 26:17, 21:18, 21:14) sutriuškino bendraamžius iš Kroatijos, tačiau šeštadienį 70:78 (20:16, 14:19, 20:20, 16:23) nusileido Serbijos ir Juodkalnijos krepšininkams.