Trumpos naujienos

2006 09 12 0:00

Savickas - vėl stipriausias.

2006 metų finalinio Lietuvos galiūnų čempionato etapo nugalėtoju tapo Žydrūnas Savickas, septyniose rungtyse surinkęs 75,5 taško. Antrąją vietą turėdamas 71,5 taško užėmė Vidas Blekaitis iš Birštono, marijampolietis Saulius Brusokas (62,5) liko trečias.

Federeris - nenugalimas,

Niujorke pasibaigusių atvirųjų JAV teniso pirmenybių vyrų vienetų varžybas trečius metus iš eilės laimėjo šveicaras Roger Federeris. Turnyro favoritas pajėgiausias planetos tenisininkas finale 6:2, 4:6, 7:5, 6:1 įveikė devintąjį pagal reitingą amerikietį Andy Roddicką ir laimėjo devintąjį per savo karjerą "Didžiojo kirčio" serijos turnyrą bei trečiąjį šiemet - anksčiau šventė pergales atvirosiose Australijos pirmenybėse bei Vimbldono turnyre. 25 metų šveicaras tapo pirmuoju žaidėju istorijoje, kuriam trečią kartą iš eilės pavyko nugalėti Vimbldono bei "US Open" turnyruose.