Trumpos naujienos

2006 09 20 0:00

Pradėjo pergale.

Kęstutis Navickas pergalingai pradėjo Ispanijos sostinėje vykstantį pasaulio badmintono čempionatą.

Vakar pirmajame rate Navickas vos per 25 minutes 21:11, 21:14 nugalėjo ispaną Nicolasą Escartiną Arą ir pateko į antrąjį ratą.

Šokėjų medaliai.

Lenkijos sostinėje vykusių Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) pasaulio reitingo varžybų Lotynų Amerikos šokių programoje pirmąją vietą iš 62 porų užėmė Vilniaus "Ratuto" klubo atstovai Andrius Kandelis ir Eglė Visockaitė-Kandelis. Aštuntąja vieta tenkinosi kita Lietuvos pora - Šarūnas Greblikas ir Viktorija Horeva.

Klasikinių šokių programoje (47 poros) nugalėjo Kauno "Sūkurio" klubo pora - Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė, o Klaipėdos šokių klubo "Žuvėdra" šokėjai Imantas Joneckis ir Martyna Mickutė pateko į finalą ir liko ketvirti.

Čekijos sostinėje vykusiame IDSF "Prague Open 2006" turnyre antrąją vietą suaugusiųjų standartinių šokių varžybose iš 68 porų užėmė Edgaras Saldukas ir Giedrė Kukučionytė. Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių varžybose (61 pora) Justinas Duknauskas su Karina Eremian iš Vilniaus "Dileksos" klubo pateko į finalą ir užėmė penktąją vietą. Standartinių šokių jaunimo amžiaus grupėje (30 porų) treti buvo Evaldas Sodeika ir Viktorija Kunauskaitė.

Krepšininkų peržiūros

31 metų 207 cm ūgio vidurio puolėjas iš Lietuvos Andrius Vyšniauskas atvyko į ketvirtąją vietą per praėjusį Lenkijos krepšinio čempionatą užėmusio Šviecų "Polpak" klubo peržiūrą. Praėjusį sezoną dėl traumos nerungtyniavęs Vyšniauskas 2004-2005 metų sezoną priklausė Surguto "Universitet" (Rusija) ekipai, tačiau joje spėjo sužaisti vos trejas rungtynes.

Naujam sezonui besirengianti Valmieros "Lačplėša alus" (Latvija) ekipa per kontrolinį mačą 98:66 sutriuškino Gulbenės "Bumerang-ASK" krepšininkus. 16 taškų nugalėtojams pelnė ir 14 kamuolių po krepšiais atkovojo Valmieros komandos peržiūroje dalyvaujantis 208 cm ūgio vidurio puolėjas Augustinas Vitas.