Trumpos naujienos

2006 09 23 0:00

Po pirmo etapo.

Baigėsi Lietuvos aukščiausiosios lygos šešių komandų vyrų regbio pirmenybių pirmasis etapas. Antrajame etape vieno rato sistema dėl čempionato medalių kovos keturios geriausios komandos - Šiaulių "BaltRex", "Vairas-Jupoja" ir "Salda" bei Kauno "Ąžuolas". Pirmo turnyro etapo nugalėtoja tapo "BaltRex" komanda, atidėtose rungtynėse 33:20 (10:10) nugalėjusi "Saldos" regbininkus.

Šachmatininko sėkmė.

Juodkalnijoje pasibaigusiame Europos vaikų ir jaunimo šachmatų čempionate šešiolikmečių vaikinų greitųjų šachmatų turnyrą laimėjo Matas Narmontas, surinkęs 6,5 taško iš 9 galimų. Vienuoliktas su 5 taškais tarp 25 dalyvių šioje amžiaus grupėje buvo Povilas Tvarijonas.

Titulas - šveicarui.

Pasaulio dviračių sporto plente čempionate aukso medalį vyrų 50,83 km atskiro starto lenktynėse iškovojo 25 metų šveicaras Fabianas Cancellara, kuris prieš metus pirmenybėse tenkinosi bronzos apdovanojimu. Nugalėtoju tapęs šveicaras distanciją įveikė per 1 valandą ir 11 sekundžių. Sidabro medalis atiteko amerikiečiui Davidui Zabriskie, kuris nugalėtojui finiše pralaimėjo beveik pusantros minutės. Trečias finišavo Kazachstano atstovas Aleksandras Vinokurovas.